#1 29-12-2016 15:43:55

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 1,680

Plaatsingslijst per race NKH 2018

logonkh.jpg   
   
Plaatsingslijst races NKH 2018   
   
    Race 1 Kart Centre Roosendaal (KCR): indoor
    Zaterdag 03 maart 2018
    16 karts, 40 plaatsen
   
1    Bastiaan Erends
2    Brian Kroon
3    Byron Louwaers
4    Coen Boschman
5    David Mitrovic
6    Debby Wolfs
7    Dennis Aendekerk
8    Dennis Ritzen
9    Dion de Goeij
10    Floris van Dorst
11    Jay Koster
12    Marco Kolk
13    Margje van Rijswijk
14    Matthias Staut
15    Max van Laar
16    Mika van Teylingen Bakker
17    Moreno van den Bergh
18    Pelle Michels
19    Ricardo Vlieger
20    Rick van Tamelen
21    Robert van der Pluym
22    Robin Lagrouw
23    Robin Mens
24    Ryan van Velthoven
25    Sem Kamphuis
26    Wim Smits
27   
28   
   
   
    Race 2 IKM Middelburg: indoor NKH
    Zaterdag 24 maart 2018
    20 karts, 50 plaatsen
   
1    Bastiaan Erends
2    Brian Kroon
3    Byron Louwaers
4    Coen Boschman
5    Debby Wolfs
6    Dennis Aendekerk
7    Dennis Ritzen
8    Dion de Goeij
9    Erik van Noort
10    Frank van Noort
11    Jay Koster
12    Marco Kolk
13    Margje van Rijswijk
14    Matthias Staut
15    Max van Laar
16    Mika van Teylingen Bakker
17    Moreno van den Bergh
18    Pelle Michels
19    Ricardo Vlieger
20    Rick van Tamelen
21    Robin Lagrouw
22    Robin Mens
23    Ryan van Velthoven
24    Sem Kamphuis
25    Wim Smits
26   
27   
28   
   
   
    Race 3 Hezemans Eindhoven: indoor
    Zaterdag 21 April 2018
    14 karts, 35 plaatsen
   
1    Bastiaan Erends
2    Brian Kroon
3    Byron Louwaers
4    Coen Boschman
5    Debby Wolfs
6    Dennis Aendekerk
7    Dion de Goeij
8    Frank van Noort
9    Jay Koster
10    Marco Kolk
11    Margje van Rijswijk
12    Matthias Staut
13    Max van Laar
14    Mika van Teylingen Bakker
15    Moreno van den Bergh
16    Pelle Michels
17    Ricardo Vlieger
18    Rick van Tamelen
19    Robin Lagrouw
20    Robin Mens
21    Ryan van Velthoven
22    Sem Kamphuis
23    Wim Smits
24   
25   
26   
27   
28   
29   
   
   
    Race 4 Euro Indoor Karting Swalmen: indoor
    Zaterdag 26 mei 2018
    18 karts, 45 plaatsen
    
1    Bastiaan Erends
2    Brian Kroon
3    Byron Louwaers
4    Coen Boschman
5    Debby Wolfs
6    Dennis Aendekerk
7    Dennis Ritzen
8    Dion de Goeij
9    Frank van Noort
10    Jay Koster
11    Marco Kolk
12    Margje van Rijswijk
13    Matthias Staut
14    Max van Laar
15    Mika van Teylingen Bakker
16    Milko Mebus
17    Moreno van den Bergh
18    Pelle Michels
19    Ricardo Vlieger
20    Rick van Tamelen
21    Robin Lagrouw
22    Robin Mens
23    Ryan van Velthoven
24    Sem Kamphuis
25    Wim Smits
26   
27   
28   
29   
30   
   
   
    Race 5 Kartbaan Oldenzaal: outdoor
    Zaterdag 16 juni 2018
    20 karts, 50 plaatsen
    
1    Bastiaan Erends
2    Brian Kroon
3    Byron Louwaers
4    Coen Boschman
5    Davey Buwalda
6    Debby Wolfs
7    Dennis Aendekerk
8    Dennis Ritzen
9    Dion de Goeij
10    Frank Keers
11    Frank van Noort
12    Jay Koster
13    Kuba Szymczuk
14    Marco Kolk
15    Margje van Rijswijk
16    Martijn Berghuis
17    Matthias Staut
18    Matthijs Krul
19    Max van Laar
20    Michel Zantvoort
21    Mika van Teylingen Bakker
22    Milko Mebus
23    Moreno van den Bergh
24    Pelle Michels
25    Peter Eilander
26    Ricardo Vlieger
27    Rick van Tamelen
28    Rob Mulder
29    Robin Lagrouw
30    Robin Mens
31    Ryan van Velthoven
32    Sem Kamphuis
33    Wietse de Vries
34    Wim Smits
35   
   
   
    Race 6 Kartbaan Eefde: outdoor
    Zaterdag 07 juli 2018
    18 karts, 45 plaatsen
   
1    Bastiaan Erends
2    Brian Kroon
3    Byron Louwaers
4    Coen Boschman
5    Davey Buwalda
6    Debby Wolfs
7    Dennis Aendekerk
8    Dennis Ritzen
9    Dion de Goeij
10    Frank Keers
11    Frank van Noort
12    Jay Koster
13    Kuba Szymczuk
14    Marco Kolk
15    Margje van Rijswijk
16    Martijn Berghuis
17    Matthias Staut
18    Matthijs Krul
19    Max van Laar
20    Michel Zantvoort
21    Mika van Teylingen Bakker
22    Milko Mebus
23    Moreno van den Bergh
24    Pelle Michels
25    Peter Eilander
26    Ricardo Vlieger
27    Rick van Tamelen
28    Rob Mulder
29    Robin Lagrouw
30    Robin Mens
31    Ryan van Velthoven
32    Sem Kamphuis
33    Wietse de Vries
34    Wim Smits
35   
   
   
    Race 7 Kartbaan Groningen: indoor
    Zaterdag 01 september 2018
    18 karts, 45 plaatsen
    
1    Bastiaan Erends
2    Brian Kroon
3    Byron Louwaers
4    Coen Boschman
5    Debby Wolfs
6    Dennis Aendekerk
7    Dion de Goeij
8    Frank van Noort
9    Jay Koster
10    Jeffrie Groenendal
11    Marco Kolk
12    Margje van Rijswijk
13    Matthias Staut
14    Max van Laar
15    Mika van Teylingen Bakker
16    Moreno van den Bergh
17    Pelle Michels
18    Ricardo Vlieger
19    Rick van Tamelen
20    Robin Lagrouw
21    Robin Mens
22    Ryan van Velthoven
23    Sem Kamphuis
24    Wietse de Vries
25    Wim Smits
26   
27   
28   
   
   
    Race 8 Kartbaan Eefde: outdoor
    Zaterdag 29 September 2018
    18 karts, 45 plaatsen
   
1    Bastiaan Erends
2    Brian Kroon
3    Byron Louwaers
4    Coen Boschman
5    Davey Buwalda
6    Debby Wolfs
7    Dennis Aendekerk
8    Dion de Goeij
9    Frank Keers
10    Frank van Noort
11    Jay Koster
12    Marco Kolk
13    Margje van Rijswijk
14    Martijn Berghuis
15    Matthias Staut
16    Matthijs Krul
17    Max van Laar
18    Michel Zantvoort
19    Mika van Teylingen Bakker
20    Moreno van den Bergh
21    Pelle Michels
22    Peter Eilander
23    Ricardo Vlieger
24    Rick van Tamelen
25    Rob Mulder
26    Robin Lagrouw
27    Robin Mens
28    Ryan van Velthoven
29    Sem Kamphuis
30    Wietse de Vries
31    Wim Smits
32   
33   
   
   
    Race 9 Kartbaan Oldenzaal: outdoor
    Zaterdag 27 Oktober 2018
    20 karts, 50 plaatsen
   
1    Bastiaan Erends
2    Brian Kroon
3    Byron Louwaers
4    Coen Boschman
5    Davey Buwalda
6    Debby Wolfs
7    Dennis Aendekerk
8    Dion de Goeij
9    Frank Keers
10    Frank van Noort
11    Jay Koster
12    Marco Kolk
13    Margje van Rijswijk
14    Martijn Berghuis
15    Matthias Staut
16    Matthijs Krul
17    Max van Laar
18    Michel Zantvoort
19    Mika van Teylingen Bakker
20    Moreno van den Bergh
21    Pelle Michels
22    Peter Eilander
23    Ricardo Vlieger
24    Ricardo Vlieger
25    Rick van Tamelen
26    Rob Mulder
27    Robin Lagrouw
28    Robin Mens
29    Ryan van Velthoven
30    Sem Kamphuis
31    Wietse de Vries
32    Wim Smits
33
34
35
   
   
    Race 10 ANAC Nijmegen:indoor
    Zaterdag 18 november 2017
    14 karts, 35 plaatsen
   
1    Bastiaan Erends
2    Brian Kroon
3    Byron Louwaers
4    Coen Boschman
5    Debby Wolfs
6    Dennis Aendekerk
7    Dennis Ritzen
8    Dion de Goeij
9    Erik van Noort
10    Frank van Noort
11    Jay Koster
12    Kuba Szymczuk
13    Marco Kolk
14    Margje van Rijswijk
15    Matthias Staut
16    Max van Laar
17    Mika van Teylingen Bakker
18    Moreno van den Bergh
19    Pelle Michels
20    Ricardo Vlieger
21    Rick van Tamelen
22    Robin Lagrouw
23    Robin Mens
24    Ryan van Velthoven
25    Sem Kamphuis
26    Wim Smits
27   
28   
   
    Race 11 IKM Middelburg: indoor NKH KIDs
    Zaterdag 08 december 2018
    20 karts, 50 plaatsen
   
1    Bastiaan Erends
2    Brian Kroon
3    Byron Louwaers
4    Coen Boschman
5    Debby Wolfs
6    Dennis Aendekerk
7    Dion de Goeij
8    Erik van Noort
9    Frank van Noort
10    Jay Koster
11    Marco Kolk
12    Margje van Rijswijk
13    Matthias Staut
14    Max van Laar
15    Mika van Teylingen Bakker
16    Moreno van den Bergh
17    Pelle Michels
18    Ricardo Vlieger
19    Rick van Tamelen
20    Robin Lagrouw
21    Robin Mens
22    Ryan van Velthoven
23    Sem Kamphuis
24    Wim Smits
25   
26   
27   
28

Laatst bewerkt door Casper (02-01-2017 14:14:07)


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2018. Powered by Qbixx | Webservices

smash