#1 24-12-2019 15:53:42

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 1,978

NKH KIDs 2020 plaatsingslijst per race

NKH-Tillotson-KNAF-cpoint.jpg       
       
NKH KIDs 2020 - Plaatsingslijst per race       
       
    Race 1 IKM Middelburg: indoor   
    Zaterdag 07 maart 2020   
    20 karts, 20 plaatsen   
VERREDEN       
       
       
    Race 2 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 18 juli 2020   
        20 karts, 20 plaatsen    20 karts, 30 plaatsen - 3 poules       
VERREDEN       
       
    Race 3 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 15 augustus 2020   
    20 karts, 30 plaatsen - drie poules   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Bas van Laar   
4    Binck Jan Bakker   
5    Daan Eijsten   
6    Dion van Kooij   
7    Florian Schoenmakers   
8    Jarek Walenty   
9    Jonas Daas    MG
10    Joris van Wel   
11    Kevin van den Berg    MG
12    Konstantin Boetje   
13    Luca Vos   
14    Lukas Stiefelhagen   
15    Max Storm    MG
16    Nick de Hoop   
17    Quinten Olde Daalhuis    MG
18    Quinten Tibben   
19    Sarim Atif Malik    MG
20    Thomas Aanhaanen    MG
21    Thorran Penders    MG
22    Timo Sanders   
23       
       
    Race 4 Kart Centre Roosendaal (KCR)   
    Zaterdag 29 augustus 2020   
    14 karts, 21 plaatsen - 3 poules   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Dion van Kooij   
4    Florian Schoenmakers   
5    Jarek Walenty   
6    Joris van Wel   
7    Kevin van den Berg    MG
8    Konstantin Boetje   
9    Maerle Taylor   
10    Max Storm    MG
11    Nick de Hoop   
12    Owen Dudok van Heel   
13    Quinten Olde Daalhuis    MG
14    Sarim Atif Malik    MG
15    Thomas Aanhaanen    MG
16    Thorran Penders    MG
17    Timo Sanders   
18               
       
    Race 5 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 19 september 2020   
    18 karts, 27 plaatsen - 3 poules   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Daan Eijsten   
4    Dion van Kooij   
5    Florian Schoenmakers   
6    Jarek Walenty   
7    Joris van Wel   
8    Kevin van den Berg    MG
9    Konstantin Boetje   
10    Max Storm    MG
11    Nick de Hoop   
12    Owen Dudok van Heel   
13    Quinten Olde Daalhuis    MG
14    Sarim Atif Malik    MG
15    Thomas Aanhaanen    MG
16    Thorran Penders    MG
17    Timo Sanders   
18       
       
    Race 6 Kartracing Groningen: indoor   
    Zaterdag 10 oktober 2020   
    16 karts, 24 plaatsen  - 3 poules   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Dion van Kooij   
4    Florian Schoenmakers   
5    Jarek Walenty   
6    Joris van Wel   
7    Kevin van den Berg    MG
8    Konstantin Boetje   
9    Max Storm    MG
10    Nick de Hoop   
11    Owen Dudok van Heel   
12    Quinten Olde Daalhuis    MG
13    Sarim Atif Malik    MG
14    Thomas Aanhaanen    MG
15    Thorran Penders    MG
16    Timo Sanders   
17       
       
    Race 7 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 31 oktober 2020   
    20 karts, 30 plaatsen - 3 poules   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Daan Eijsten   
4    Dion van Kooij   
5    Florian Schoenmakers   
6    Jarek Walenty   
7    Joris van Wel   
8    Kevin van den Berg    MG
9    Konstantin Boetje   
10    Max Storm    MG
11    Nick de Hoop   
12    Nick Spronk   
13    Owen Dudok van Heel   
14    Quinten Olde Daalhuis    MG
15    Quinten Tibben   
16    Sarim Atif Malik    MG
17    Thomas Aanhaanen    MG
18    Thorran Penders    MG
19    Timo Sanders   
20       
       
    Race 8 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 21 november 2020   
    18 karts, 27 plaatsen - 3 poules   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Daan Eijsten   
4    Dion van Kooij   
5    Florian Schoenmakers   
6    Jarek Walenty   
7    Joris van Wel   
8    Kevin van den Berg    MG
9    Konstantin Boetje   
10    Max Storm    MG
11    Nick de Hoop   
12    Nick Spronk   
13    Owen Dudok van Heel   
14    Quinten Olde Daalhuis    MG
15    Sarim Atif Malik    MG
16    Thomas Aanhaanen    MG
17    Thorran Penders    MG
18    Timo Sanders   
19       
       
    Race 9 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 5 december 2020   
    18 karts, 27 plaatsen -  3 poules   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Daan Eijsten   
4    Dion van Kooij   
5    Florian Schoenmakers   
6    Jarek Walenty   
7    Joris van Wel   
8    Kevin van den Berg    MG
9    Konstantin Boetje   
10    Max Storm    MG
11    Nick de Hoop   
12    Owen Dudok van Heel   
13    Quinten Olde Daalhuis    MG
14    Quiten Tibben   
15    Sarim Atif Malik    MG
16    Thomas Aanhaanen    MG
17    Thorran Penders    MG
18    Timo Sanders   
19       
       
    Race 10 IKM Middelburg: indoor   
    Zaterdag 19 december 2020   
    20 karts, 20 plaatsen   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Dion van Kooij   
4    Florian Schoenmakers   
5    Jarek Walenty   
6    Joris van Wel   
7    Kevin van den Berg    MG
8    Konstantin Boetje   
9    Liam Bakker   
10    Max Storm    MG
11    Nick de Hoop   
12    Owen Dudok van Heel   
13    Quinten Olde Daalhuis    MG
14    Sarim Atif Malik    MG
15    Thomas Aanhaanen    MG
16    Thorran Penders    MG
17    Timo Sanders   
18       
       
    Race 11 Euro Indoor Karting Swalmen: indoor   
    Zaterdag 9 januari 2021   
    18 karts, 27 plaatsen - 3 poules   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Dion van Kooij   
4    Florian Schoenmakers   
5    Jarek Walenty   
6    Joris van Wel   
7    Kevin van den Berg    MG
8    Konstantin Boetje   
9    Liam Bakker   
10    Max Storm    MG
11    Nick de Hoop   
12    Owen Dudok van Heel   
13    Quinten Olde Daalhuis    MG
14    Sarim Atif Malik    MG
15    Sem Janssen   
16    Thomas Aanhaanen    MG
17    Thorran Penders    MG
18    Timo Sanders   
19    Vince Hannink   
20           
       
    Race 12 Kartcentrum Lelystad: outdoor   
    Zaterdag 23 januari 2021   
    24 karts, 60 plaatsen - 5 poules   
       
1    Alec Hoogeveen   
2    Allard Leidelmeijer    MG
3    Bas van der Hout   
4    Bris Teske   
5    Daan Eijsten   
6    Dion van Kooij   
7    Florian Schoenmakers   
8    Jarek Walenty   
9    Jonas Daas   
10    Joris van Wel   
11    Kevin van den Berg    MG
12    Konstantin Boetje   
13    Liam Bakker   
14    Max Storm    MG
15    Nick de Hoop   
16    Owen Dudok van Heel   
17    Quinten Olde Daalhuis    MG
18    Sarim Atif Malik    MG
19    Thomas Aanhaanen    MG
20    Thorran Penders    MG
21    Timo Sanders   
22       
       
Like-us-on-facebook.png


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2020. Powered by Qbixx | Webservices