#1 24-12-2019 15:54:29

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 2,035

NKH 2020 - Plaatsingslijst per race inclusief inhaalraces 2021

NKH-Tillotson-KNAF-cpoint.jpg

Race 1 IKM Middelburg: indoor
    Zaterdag 07 maart 2020
    20 karts, 50 plaatsen 5 poules
VERREDEN

Race 2 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 18 juli 2020   
    20 karts, 50 plaatsen - 5 poules   
VERREDEN

    Race 3 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 15 augustus 2020   
    20 karts, 50 plaatsen - 5 poules   
VERREDEN
       
    Race 4 Kart Centre Roosendaal (KCR) indoor   
    Zaterdag 29 augustus 2020   
    14 karts, 42 plaatsen - 6 poules]
VERREDEN
       
    Race 5 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 19 september 2020   
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules   
VERREDEN       
       
    Race 6 Kartracing Groningen: indoor
    Zaterdag 10 oktober 2020
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules
AFGELAST COVID-19, DEELNEMERS VERPLAATST NAAR ANDERE INHAALRACE

    Race 8 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 21 november 2020   
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules
AFGELAST COVID-19, DEELNEMERS VERPLAATST NAAR ANDERE INHAALRACE

    Race 11 Euro Indoor Karting Swalmen: indoor   
    Zaterdag 9 januari 2021   
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules
AFGELAST COVID-19, DEELNEMERS VERPLAATST NAAR ANDERE INHAALRACE
       
    INHAALRACE 1 LELYSTAD - outdoor   
    ZATERDAG 6 FEBRUARI 2021   
    24 karts, 60 plaatsen - 5 poules
       
    INHAALRACE 1 LELYSTAD - outdoor   
    ZATERDAG 6 FEBRUARI 2021   
    24 karts, 60 plaatsen - 5 poules
       
1.    Admir Dzananovic
2.    Albert Bos    Master
3.    Bart Verheijden     Master
4.    Bram Hagen
5.    Brian Kroon   
6.    Brian Plette    Master
7.    Brian Smits    
8.    Coen Boschman   
9.    Daniel Rozanski   
10.    David Mitrovic   
11.    Debby Wolfs   
12.    Dennis Aendekerk   
13.    Dion de Goeij   
14.    Erik van Noort   
15.    Floris Groothuizen   
16.    Frank van Noort   
17.    Irene Schaap    Master
18.    James Garrett
19.    Jamy van den Berg
20.    Janis Legzdins
21.    Jason Honders   
22.    Jasper Boyce   
23.    Jay Koster   
24.    Julian Berendsen   
25.    Justin van der Loo   
26.    Keup Janssen   
27.    Kevin de Roon   
28.    Lars van Ravenswaaij
29.    Lorenzo Scanferla
30.    Maddox Backus   
31.    Marco Kolk    Master
32.    Marvin Komduur   
33.    Max van Laar   
34.    Max van Raak
35.    Maxime de Leeuwe
36.    Milko Mebus    Master
37.    Milo van der Eem
38.    Nicolas Wegter
39.    Niek de Graaf    Master
40.    Patty Penders
41.    Robert van der Pluym   
42.    Sem Kamphuis
43.    Sikke van Bruggen
44.    Stan Horden   
45.    Steven Oldenziel    Master
46.    Thomas Melters
47.    Thomas van Noort   
48.    Tijmen van Wel   
49.    Tim van der Heiden
50.    Vincent Meijsen   
51.    Wim Smits    Master
52.    Yolan Dierick
53.       
   
    INHAALRACE 2 EEFDE - outdoor   
    Zaterdag 20 FEBRUARI 2021   
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules
       
1.    Albert Bos    Master
2.    Axel Esvelt
3.    Bart Verheijden     Master
4.    Bram Hagens   
5.    Brian Kroon   
6.    Brian Smits    
7.    David Mitrovic   
8.    Debby Wolfs   
9.    Dennis Aendekerk   
10.    Dion de Goeij   
11.    Erik van Noort   
12.    Floris Groothuizen   
13.    Frank van Noort   
14.    Irene Schaap    Master
15.    Jamy van den Berg   
16.    Jason Honders   
17.    Jasper Boyce   
18.    Jay Koster   
19.    Julian Berendsen   
20.    Jurrian Hilberts   
21.    Justin van der Loo   
22.    Keup Janssen   
23.    Kevin de Roon   
24.    Lars van Ravenswaaij   
25.    Maddox Backus   
26.    Marcel Verstraten   
27.    Marco Kolk    Master
28.    Marvin Komduur   
29.    Matthijs Krul    Master
30.    Max van Laar   
31.    Milko Mebus    Master
32.    Milo van der Eem
33.    Nicolas Wegter
34.    Niek de Graaf    Master
35.    Ricardo Vlieger    Master
36.    Rik Lamers
37.    Robert van der Pluym   
38.    Sem Kamphuis   
39.    Stan Horden   
40.    Steven Oldenziel    Master
41.    Tijmen van Wel   
42.    Tim van der Heiden   
43.    Vincent Meijsen   
44.    Wim Smits    Master
45.    Yolan Dierick   
46.    Eerste reserveplaats Patty Penders
       
INHAALRACE 3 MIDDELBURG - indoor   
    Zaterdag 6 MAART 2021   
    20 karts, 50 plaatsen - 5 poules
       
1.    Albert Bos    Master
2.    Brian Kroon   
3.    David Mitrovic   
4.    Debby Wolfs   
5.    Dennis Aendekerk   
6.    Dion de Goeij   
7.    Erik van Noort   
8.    Floris Groothuizen   
9.    Frank van Noort   
10.    Irene Schaap    Master
11.    Jamy van den Berg   
12.    Jason Honders   
13.    Jasper Boyce   
14.    Jay Koster   
15.    Julian Berendsen   
16.    Justin van der Loo   
17.    Keup Janssen   
18.    Lars van Ravenswaaij   
19.    Maddox Backus   
20.    Marco Kolk    Master
21.    Marvin Komduur   
22.    Max van Laar   
23.    Milko Mebus    Master
24.    Milo van der Eem
25.    Nicolas Wegter
26.    Niek de Graaf    Master
27.    Rik Lamers
28.    Robert van der Pluym   
29.    Sem Kamphuis   
30.    Stan Horden   
31.    Steven Oldenziel    Master
32.    Tijmen van Wel   
33.    Tim van der Heiden   
34.    Tim van Kol   
35.    Vica Schledz   
36.    Vincent Meijsen   
37.    Wim Smits    Master
38.    Yolan Dierick   
39.   
           
    INHAALRACE 4 OLDENZAAL - outdoor   
    Zaterdag 20 MAART 2021   
    20 karts, 50 plaatsen - 5 poules
       
1.    Admir Dzananovic   
2.    Albert Bos    Master
3.    Arjan Hoek   
4.    Bram Hagens   
5.    Brian Kroon   
6.    Brian Smits    
7.    Christiaan van Bruchem
8.    David Mitrovic   
9.    Debby Wolfs   
10.    Dennis Aendekerk   
11.    Dion de Goeij   
12.    Erik van Noort   
13.    Floris Groothuizen   
14.    Frank van Noort
15.    Gerhard van Bruchem
16.    Guus Engelbertink
17.    Irene Schaap    Master
18.    Jamy van den Berg   
19.    Jason Honders   
20.    Jasper Boyce   
21.    Jay Koster   
22.    Julian Berendsen   
23.    Justin van der Loo
24.    Keup Janssen
25.    Lars van Ravenswaaij   
26.    Maddox Backus   
27.    Marco Kolk    Master
28.    Martijn Blonk   
29.    Matthijs Krul    Master
30.    Marvin Komduur
31.    Milko Mebus    Master
32.    Milo van der Eem
33.    Nelson Berghuis    Master
34.    Nicolas Wegter   
35.    Niek de Graaf    Master
36.    Ricardo Vlieger    Master
37.    Robert van der Pluym   
38.    Sem Kamphuis   
39.    Sikke van Bruggen
40.    Stan Horden   
41.    Steven Oldenziel    Master
42.    Thomas Melters   
43.    Tijmen van Wel   
44.    Tim Hendrix   
45.    Tim van der Heiden   
46.    Vincent Meijsen   
47.    Wietse Versteeg   
48.    Wim Smits    Master
49.    Yolan Dierick
50.   
       
Like-us-on-facebook.png


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2021. Powered by Qbixx | Webservices