#1 24-12-2019 15:54:29

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 1,997

NKH 2020 - Plaatsingslijst per race

NKH-Tillotson-KNAF-cpoint.jpg

Race 1 IKM Middelburg: indoor
    Zaterdag 07 maart 2020
    20 karts, 50 plaatsen 5 poules
VERREDEN

Race 2 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 18 juli 2020   
    20 karts, 50 plaatsen - 5 poules   
VERREDEN

    Race 3 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 15 augustus 2020   
    20 karts, 50 plaatsen - 5 poules   
VERREDEN
       
    Race 4 Kart Centre Roosendaal (KCR) indoor   
    Zaterdag 29 augustus 2020   
    14 karts, 42 plaatsen - 6 poules]
VERREDEN
       
    Race 5 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 19 september 2020   
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules   
VERREDEN       
       
    Race 6 Kartracing Groningen: indoor   
    Zaterdag 10 oktober 2020   
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules   
       
1    Albert Bos    Master
2    Brian Kroon   
3    Brian Smits    
4    David Mitrovic   
5    Debby Wolfs   
6    Dennis Aendekerk   
7    Dion de Goeij   
8    Emma Krakeel   
9    Erik van Noort   
10    Floris Groothuizen   
11    Frank van Noort   
12    Irene Schaap    Master
13    Jamy van den Berg   
14    Janis Legzdins   
15    Jason Honders   
16    Jasper Boyce   
17    Jay Koster   
18    Julian Berendsen   
19    Justin van der Loo   
20    Keup Janssen   
21    Lars van Ravenswaaij   
22    Lorenzo Scanferla   
23    Maddox Backus   
24    Marco Kolk    Master
25    Marvin Komduur   
26    Max van Laar   
27    Milko Mebus    Master
28    Niek de Graaf    Master
29    Robert van der Pluym   
30    Sem Kamphuis   
31    Sikke van Bruggen   
32    Stan Horden   
33    Steven Oldenziel    Master
34    Thomas Melters   
35    Tijmen van Wel   
36    Tim van der Heiden   
37    Vincent Meijsen   
38    Wim Smits    Master
39    Yolan Dierick   
40       
41       
       
    Race 7 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 31 oktober 2020   
    20 karts, 50 plaatsen - 5 poules   
       
1    Albert Bos    Master
2    Bram Hagens   
3    Brian Kroon   
4    Brian Plette    Master
5    Brian Smits    
6    David Mitrovic   
7    Debby Wolfs   
8    Dennis Aendekerk   
9    Dion de Goeij   
10    Erik van Noort   
11    Floris Groothuizen   
12    Frank van Noort   
13    Irene Schaap    Master
14    Jamy van den Berg   
15    Jason Honders   
16    Jasper Boyce   
17    Jay Koster   
18    Julian Berendsen   
19    Justin van der Loo   
20    Keup Janssen   
21    Lars van Ravenswaaij   
22    Maddox Backus   
23    Marco Kolk    Master
24    Marvin Komduur   
25    Matthijs Krul    Master
26    Max van Laar   
27    Milko Mebus    Master
28    Nelson Berghuis    Master
29    Niek de Graaf    Master
30    Ricardo Vlieger    Master
31    Rik Lamers   
32    Robert van der Pluym   
33    Sem Kamphuis   
34    Stan Horden   
35    Steven Oldenziel    Master
36    Thomas Melters   
37    Tijmen van Wel   
38    Tim van der Heiden   
39    Vincent Meijsen   
40    Wietse Versteeg   
41    Wim Smits    Master
42    Yolan Dierick   
43       
44       
45       
       
    Race 8 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 21 november 2020   
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules   
       
1    Albert Bos    Master
2    Bram Hagens   
3    Brian Smits    
4    David Mitrovic   
5    Debby Wolfs   
6    Dennis Aendekerk   
7    Dion de Goeij   
8    Erik van Noort   
9    Floris Groothuizen   
10    Frank van Noort   
11    Irene Schaap    Master
12    Jamy van den Berg   
13    Jason Honders   
14    Jasper Boyce   
15    Jay Koster   
16    Julian Berendsen   
17    Justin van der Loo   
18    Keup Janssen   
19    Lars van Ravenswaaij   
20    Maddox Backus   
21    Marco Kolk    Master
22    Marvin Komduur   
23    Matthijs Krul    Master
24    Max van Laar   
25    Milko Mebus    Master
26    Niek de Graaf    Master
27    Ricardo Vlieger    Master
28    Robert van der Pluym   
29    Sem Kamphuis   
30    Stan Horden   
31    Steven Oldenziel    Master
32    Thomas Melters   
33    Tijmen van Wel   
34    Tim van der Heiden   
35    Vincent Meijsen   
36    Wim Smits    Master
37    Yolan Dierick   
38       
39       
40       
       
    Race 9 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 5 decemberi 2020   
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules   
       
1    Albert Bos    Master
2    Bram Hagens   
3    Brian Kroon   
4    Brian Plette    Master
5    Brian Smits    
6    David Mitrovic   
7    Debby Wolfs   
8    Dennis Aendekerk   
9    Dion de Goeij   
10    Erik van Noort   
11    Floris Groothuizen   
12    Frank van Noort   
13    Irene Schaap    Master
14    Jamy van den Berg   
15    Jason Honders   
16    Jasper Boyce   
17    Jay Koster   
18    Julian Berendsen   
19    Jurrian Hilberts   
20    Justin van der Loo   
21    Keup Janssen   
22    Kevin de Roon   
23    Lars van Ravenswaaij   
24    Maddox Backus   
25    Marcel Verstraten   
26    Marco Kolk    Master
27    Marvin Komduur   
28    Matthijs Krul    Master
29    Max van Laar   
30    Milko Mebus    Master
31    Niek de Graaf    Master
32    Ricardo Vlieger    Master
33    Robert van der Pluym   
34    Sem Kamphuis   
35    Stan Horden   
36    Steven Oldenziel    Master
37    Thomas Melters   
38    Tijmen van Wel   
39    Tim van der Heiden   
40    Vincent Meijsen   
41    Wim Smits    Master
42       
43       
       
    Race 10 IKM Middelburg: indoor   
    Zaterdag 19 december 2020   
    20 karts, 50 plaatsen - 5 poules   
       
1    Albert Bos    Master
2    Brian Kroon   
3    Brian Plette    Master
4    David Mitrovic   
5    Debby Wolfs   
6    Dennis Aendekerk   
7    Dion de Goeij   
8    Erik van Noort   
9    Floris Groothuizen   
10    Frank van Noort   
11    Irene Schaap    Master
12    Jamy van den Berg   
13    Jason Honders   
14    Jasper Boyce   
15    Jay Koster   
16    Julian Berendsen   
17    Justin van der Loo   
18    Keup Janssen   
19    Kevin de Roon   
20    Lars van Ravenswaaij   
21    Maddox Backus   
22    Marco Kolk    Master
23    Marvin Komduur   
24    Max van Laar   
25    Milko Mebus    Master
26    Niek de Graaf    Master
27    Ricardo Vlieger    Master
28    Robert van der Pluym   
29    Sem Kamphuis   
30    Stan Horden   
31    Steven Oldenziel    Master
32    Tijmen van Wel   
33    Tim van der Heiden   
34    Tim van Kol   
35    Vica Schledz   
36    Vincent Meijsen   
37    Wim Smits    Master
38    Yolan Dierick   
39       
40       
       
       
    Race 11 Euro Indoor Karting Swalmen: indoor   
    Zaterdag 9 januari 2021   
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules   
       
1    Admir Dzananovic   
2    Albert Bos    Master
3    Bart Verheijden    Master
4    Brian Kroon   
5    Brian Plette    Master
6    Brian Smits    
7    David Mitrovic   
8    Dean Hannink   
9    Debby Wolfs   
10    Dennis Aendekerk   
11    Dion de Goeij   
12    Erik van Noort   
13    Floris Groothuizen   
14    Frank van Noort   
15    Irene Schaap    Master
16    Jamy van den Berg   
17    Jason Honders   
18    Jasper Boyce   
19    Jay Koster   
20    Julian Berendsen   
21    Justin van der Loo   
22    Keup Janssen   
23    Lars van Ravenswaaij   
24    Maddox Backus   
25    Marco Kolk    Master
26    Marvin Komduur   
27    Max van Laar   
28    Milko Mebus    Master
29    Niek de Graaf    Master
30    Robert van der Pluym   
31    Sem Kamphuis   
32    Stan Horden   
33    Steven Oldenziel    Master
34    Tijmen van Wel   
35    Tim van der Heiden   
36    Vica Schledz   
37    Wim Smits    Master
38    Yolan Dierick   
39       
40       
41       
42       
       
    Race 12 Kartcentrum Lelystad: outdoor   
    Zaterdag 23 januari 2021   
    24 karts, 60 plaatsen - 5 poules   
       
1    Albert Bos    Master
2    Brian Kroon   
3    Brian Plette    Master
4    Brian Smits    
5    Coen Boschman   
6    Daniel Rozanski   
7    David Mitrovic   
8    Debby Wolfs   
9    Dennis Aendekerk   
10    Dion de Goeij   
11    Erik van Noort   
12    Floris Groothuizen   
13    Frank van Noort   
14    Irene Schaap    Master
15    James Garrett   
16    Jamy van den Berg   
17    Jason Honders   
18    Jasper Boyce   
19    Jay Koster   
20    Julian Berendsen   
21    Justin van der Loo   
22    Keup Janssen   
23    Kevin de Roon   
24    Lars van Ravenswaaij   
25    Maddox Backus   
26    Marco Kolk    Master
27    Marvin Komduur   
28    Max van Laar   
29    Max van Raak   
30    Milko Mebus    Master
31    Niek de Graaf    Master
32    Robert van der Pluym   
33    Sem Kamphuis   
34    Stan Horden   
35    Steven Oldenziel    Master
36    Thomas Melters   
37    Tijmen van Wel   
38    Tim van der Heiden   
39    Wim Smits    Master
40    Yolan Dierick   
41       
42       
       
Like-us-on-facebook.png


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2020. Powered by Qbixx | Webservices