#1 19-06-2019 15:10:27

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 1,870

NKH KIDs 2019 plaatsingslijst per race

NKH-KNAF.jpg
   
NKH KIDs 2019 - Plaatsingslijst per race   
   
    Race 1 Kart Centre Roosendaal (KCR): indoor
    Zaterdag 23 februari 2019
verreden
   
    Race 2 Kartbaan Groningen: indoor
    Zaterdag 23 maart 2019
    15 karts, 40 plaatsen
verreden
   
    Race 3 Van der Ende Poeldijk: indoor
    Zaterdag 13 April 2019
    20 karts, 50 plaatsen
verreden
   
    Race 4 IKM Middelburg: indoor
    Zaterdag 4 mei 2019
    20 karts, 20 plaatsen
verreden
   
    Race 5 Euro Indoor Karting Swalmen: indoor
    Zaterdag 25 mei 2019
    18 karts, 18 plaatsen
verreden

    Race 6 Kartbaan Oldenzaal: outdoor
    Zaterdag 15 juni 2019
    20 karts, 20 plaatsen
verreden
   
    Race 7 Kartbaan Eefde: outdoor
    Zaterdag 13 juli 2019
    18 karts, 18 plaatsen
verreden
   
    Race 8 Kart Centre Roosendaal (KCR): indoor
    Zaterdag 24 augustus 2019
    14 karts, 14 plaatsen
   
1    Allard Leidelmeijer
2    Amine Abidi
3    Erik van Noort
4    Floris Groothuizen
5    Joshua de Kruif
6    Kaj de Bruin
7    Kevin van den Berg
8    Lucas Jonkers
9    Mijntje Koerts
10    Nick de Hoop
11    Quinten Olde Daalhuis
12    Robin van Grieken
13    Thorran Penders
14    Wouter Poleij
   
    Race 9 Kartbaan Eefde: outdoor
    Zaterdag 21 september 2019
    18 karts, 18 plaatsen
   
1    Allard Leidelmeijer
2    Amine Abidi
3    Binck Jan Bakker
4    Daan Eijsten
5    Erik van Noort
6    Floris Groothuizen
7    Jarek Walenty
8    Joris van Wel
9    Joshua de Kruif
10    Kaj de Bruin
11    Kevin van den Berg
12    Lucas Jonkers
13    Mijntje Koerts
14    Nick de Hoop
15    Quinten Olde Daalhuis
16    Robin van Grieken
17    Thorran Penders
18    Wouter Poleij
   
    Race 10 Kartbaan Oldenzaal: outdoor
    Zaterdag 12 oktober 2019
    20 karts, 20 plaatsen
   
1    Allard Leidelmeijer
2    Amine Abidi
3    Binck Jan Bakker
4    Daan Eijsten
5    Erik van Noort
6    Floris Groothuizen
7    Joshua de Kruif
8    Kaj de Bruin
9    Kevin van den Berg
10    Lucas Jonkers
11    Mijntje Koerts
12    Nick de Hoop
13    Quinten Olde Daalhuis
14    Thomas Aanhaanen
15    Thorran Penders
16    Wouter Poleij
17   
   
    Race 11 ANAC Nijmegen:indoor
    Zaterdag 9 november 2019
    14 karts, 14 plaatsen
   
1    Allard Leidelmeijer
2    Amine Abidi
3    Erik van Noort
4    Floris Groothuizen
5    Joshua de Kruif
6    Lucas Jonkers
7    Mijntje Koerts
8    Nick de Hoop
9    Quinten Olde Daalhuis
10    Thorran Penders
11    Wouter Poleij
12   
13   
   
    Race 12 IKM Middelburg: indoor
    Zaterdag 6 december 2019
    20 karts, 20 plaatsen
   
1    Allard Leidelmeijer
2    Amine Abidi
3    Erik van Noort
4    Floris Groothuizen
5    Joshua de Kruif
6    Kaj de Bruin
7    Lucas Jonkers
8    Mijntje Koerts
9    Nick de Hoop
10    Quinten Olde Daalhuis
11    Thorran Penders
12    Wouter Poleij
13   
14   

Like-us-on-facebook.png


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2019. Powered by Qbixx | Webservices