#1 24-12-2019 15:53:42

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 1,940

NKH KIDs 2020 plaatsingslijst per race

NKH-Tillotson-KNAF-cpoint.jpg       
       
NKH KIDs 2020 - Plaatsingslijst per race       
       
    Race 1 IKM Middelburg: indoor   
    Zaterdag 07 maart 2020   
    20 karts, 20 plaatsen   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Dion van Kooij   
4    Florian Schoenmakers   
5    Jamy van den Berg   
6    Jarek Walenty   
7    Joris van Wel   
8    Kevin van den Berg    MG
9    Konstantin Boetje   
10    Liam Bakker   
11    Max Storm   
12    Nick de Hoop   
13    Owen Dudok van Heel   
14    Quinten Olde Daalhuis    MG
15    Sarim Atif Malik   
16    Sem Janssen   
17    Thomas Aanhaanen   
18    Thorran Penders    MG
19    Timo Sanders   
20       
       
    Race 2 Van der Ende Poeldijk: indoor   
    Zaterdag 28 maart 2020   
    20 karts, 30 plaatsen : wedstrijd 3 poules   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Dion van Kooij   
4    Florian Schoenmakers   
5    Jamy van den Berg   
6    Jarek Walenty   
7    Joris van Wel   
8    Kevin van den Berg    MG
9    Konstantin Boetje   
10    Liam Bakker   
11    Max Storm   
12    Nick de Hoop   
13    Nick Spronk   
14    Owen Dudok van Heel   
15    Quinten Olde Daalhuis    MG
16    Sarim Atif Malik   
17    Sem Janssen   
18    Thomas Aanhaanen   
19    Thorran Penders    MG
20    Timo Sanders   
21       
       
    Race 3 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 25 april 2020   
    20 karts, 20 plaatsen   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Daan Eijsten   
4    Dion van Kooij   
5    Florian Schoenmakers   
6    Jamy van den Berg   
7    Jarek Walenty   
8    Joris van Wel   
9    Kevin van den Berg    MG
10    Konstantin Boetje   
11    Liam Bakker   
12    Max Storm   
13    Owen Dudok van Heel   
14    Quinten Olde Daalhuis    MG
15    Quinten Tibben   
16    Sarim Atif Malik   
17    Sem Janssen   
18    Thomas Aanhaanen   
19    Thorran Penders    MG
20    Timo Sanders   
       
    Race 4 Euro Indoor Karting Swalmen: indoor   
    Zaterdag 23 mei 2020   
    18 karts, 27 plaatsen : wedstrijd 3 poules   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Dion van Kooij   
4    Florian Schoenmakers   
5    Jamy van den Berg   
6    Jarek Walenty   
7    Joris van Wel   
8    Kevin van den Berg    MG
9    Konstantin Boetje   
10    Liam Bakker   
11    Max Storm   
12    Nick de Hoop   
13    Owen Dudok van Heel   
14    Quinten Olde Daalhuis    MG
15    Sarim Atif Malik   
16    Sem Janssen   
17    Thomas Aanhaanen   
18    Thorran Penders    MG
19    Timo Sanders   
20    Vince Hannink   
21       
       
       
    Race 5 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 13 juni 2020   
    18 karts, 27 plaatsen (3P)   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Daan Eijsten   
4    Dion van Kooij   
5    Florian Schoenmakers   
6    Jamy van den Berg   
7    Jarek Walenty   
8    Joris van Wel   
9    Kevin van den Berg    MG
10    Konstantin Boetje   
11    Liam Bakker   
12    Max Storm   
13    Nick de Hoop   
14    Nick Spronk   
15    Owen Dudok van Heel   
16    Quinten Olde Daalhuis    MG
17    Quinten Tibben   
18    Sarim Atif Malik   
19    Sem Janssen   
20    Thomas Aanhaanen   
21    Thorran Penders    MG
22    Timo Sanders   
23       
       
    Race 6 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 18 juli 2020   
        20 karts, 20 plaatsen    20 karts, 20 plaatsen   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Daan Eijsten   
4    Dion van Kooij   
5    Florian Schoenmakers   
6    Jamy van den Berg   
7    Jarek Walenty   
8    Joris van Wel   
9    Kevin van den Berg    MG
10    Konstantin Boetje   
11    Liam Bakker   
12    Max Storm   
13    Nick de Hoop   
14    Nick Spronk   
15    Owen Dudok van Heel   
16    Quinten Olde Daalhuis    MG
17    Sarim Atif Malik   
18    Sem Janssen   
19    Thomas Aanhaanen   
20    Thorran Penders    MG
21    Timo Sanders   
22       
       
    Race 7 Kart Centre Roosendaal (KCR)   
    Zaterdag 29 augustus 2020 (3P)   
    14 karts, 21 plaatsen :  wedstrijd 3 poules   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Dion van Kooij   
4    Florian Schoenmakers   
5    Jamy van den Berg   
6    Jarek Walenty   
7    Joris van Wel   
8    Kevin van den Berg    MG
9    Konstantin Boetje   
10    Liam Bakker   
11    Max Storm   
12    Nick de Hoop   
13    Owen Dudok van Heel   
14    Quinten Olde Daalhuis    MG
15    Sarim Atif Malik   
16    Sem Janssen   
17    Thomas Aanhaanen   
18    Thorran Penders    MG
19    Timo Sanders   
20       
       
    Race 8 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 19 september 2020   
    18 karts, 18 plaatsen   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Daan Eijsten   
4    Dion van Kooij   
5    Florian Schoenmakers   
6    Jamy van den Berg   
7    Jarek Walenty   
8    Joris van Wel   
9    Kevin van den Berg    MG
10    Konstantin Boetje   
11    Liam Bakker   
12    Max Storm   
13    Nick de Hoop   
14    Owen Dudok van Heel   
15    Quinten Olde Daalhuis    MG
16    Sarim Atif Malik   
17    Sem Janssen   
18    Thomas Aanhaanen   
19    Thorran Penders    MG
20    Timo Sanders   
21       
       
    Race 9 Kartracing Groningen: indoor   
    Zaterdag 10 oktober 2020   
    16 karts, 24 plaatsen (3P)   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Dion van Kooij   
4    Florian Schoenmakers   
5    Jamy van den Berg   
6    Jarek Walenty   
7    Joris van Wel   
8    Kevin van den Berg    MG
9    Konstantin Boetje   
10    Liam Bakker   
11    Max Storm   
12    Nick de Hoop   
13    Owen Dudok van Heel   
14    Quinten Olde Daalhuis    MG
15    Sarim Atif Malik   
16    Sem Janssen   
17    Thomas Aanhaanen   
18    Thorran Penders    MG
19    Timo Sanders   
20       
       
    Race 10 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 31 oktober 2020   
    20 karts, 20 plaatsen   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Daan Eijsten   
4    Dion van Kooij   
5    Florian Schoenmakers   
6    Jamy van den Berg   
7    Jarek Walenty   
8    Joris van Wel   
9    Kevin van den Berg    MG
10    Konstantin Boetje   
11    Liam Bakker   
12    Max Storm   
13    Nick de Hoop   
14    Owen Dudok van Heel   
15    Quinten Olde Daalhuis    MG
16    Quinten Tibben   
17    Sarim Atif Malik   
18    Sem Janssen   
19    Thomas Aanhaanen   
20    Thorran Penders    MG
21    Timo Sanders   
22       
       
    Race 11 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 21 november 2020   
    18 karts, 18 plaatsen   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Daan Eijsten   
4    Dion van Kooij   
5    Florian Schoenmakers   
6    Jamy van den Berg   
7    Jarek Walenty   
8    Joris van Wel   
9    Kevin van den Berg    MG
10    Konstantin Boetje   
11    Liam Bakker   
12    Max Storm   
13    Nick de Hoop   
14    Owen Dudok van Heel   
15    Quinten Olde Daalhuis    MG
16    Sarim Atif Malik   
17    Sem Janssen   
18    Thomas Aanhaanen   
19    Thorran Penders    MG
20    Timo Sanders   
21       
       
    Race 12 IKM Middelburg: indoor   
    Zaterdag 12 december 2020   
    20 karts, 20 plaatsen   
       
1    Allard Leidelmeijer    MG
2    Bas van der Hout   
3    Dion van Kooij   
4    Florian Schoenmakers   
5    Jamy van den Berg   
6    Jarek Walenty   
7    Joris van Wel   
8    Kevin van den Berg    MG
9    Konstantin Boetje   
10    Liam Bakker   
11    Max Storm   
12    Nick de Hoop   
13    Owen Dudok van Heel   
14    Quinten Olde Daalhuis    MG
15    Sarim Atif Malik   
16    Sem Janssen   
17    Thomas Aanhaanen   
18    Thorran Penders    MG
19    Timo Sanders   
20       
       
Like-us-on-facebook.png


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2020. Powered by Qbixx | Webservices