#1 24-12-2019 15:53:42

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 2,018

NKH KIDs 2020 plaatsingslijst per race

NKH-Tillotson-KNAF-cpoint.jpg       
       
NKH KIDs 2020 - Plaatsingslijst per race       
       
    Race 1 IKM Middelburg: indoor   
    Zaterdag 07 maart 2020   
    20 karts, 20 plaatsen   
VERREDEN       
       
    Race 2 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 18 juli 2020   
        20 karts, 20 plaatsen    20 karts, 30 plaatsen - 3 poules       
VERREDEN       
       
    Race 3 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 15 augustus 2020   
    20 karts, 30 plaatsen - drie poules
VERREDEN   
       
    Race 4 Kart Centre Roosendaal (KCR)       
    Zaterdag 29 augustus 2020       
    14 karts, 21 plaatsen - 3 poules       
VERREDEN   
           
    Race 5 Kartbaan Eefde: outdoor       
    Zaterdag 19 september 2020       
    18 karts, 27 plaatsen - 3 poules       
VERREDEN           
       
    Race 6 Kartracing Groningen: indoor
    Zaterdag 10 oktober 2020
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules
    AFGELAST COVID-19
   
    Race 7 Kartbaan Oldenzaal: outdoor       
    Zaterdag 31 oktober 2020       
    20 karts, 30 plaatsen - 3 poules       
           
1    Allard Leidelmeijer    MG   
2    Bas van der Hout        R
3    Daan Eijsten    MG   
4    Dion van Kooij        R
5    Florian Schoenmakers        R
6    Jarek Walenty        R
7    Joris van Wel       
8    Kevin van den Berg    MG   
9    Konstantin Boetje        R
10    Max Storm    MG    R
11    Milan de Ridder        R
12    Nick de Hoop       
13    Nick Spronk        R
14    Owen Dudok van Heel        R
15    Pepijn van Tuyll        R
16    Quinten Olde Daalhuis    MG   
17    Quinten Tibben        R
18    Sarim Atif Malik    MG    R
19    Sven de Ridder        R
20    Thomas Aanhaanen    MG   
21    Thorran Penders    MG   
22    Timo Sanders        R
23           
24           

    Race 8 Kartbaan Eefde: outdoor       
    Zaterdag 21 november 2020       
    18 karts, 27 plaatsen - 3 poules       
           
1    Allard Leidelmeijer        MG
2    Bas van der Hout    R   
3    Daan Eijsten       
4    Dion van Kooij    R   
5    Florian Schoenmakers    R   
6    Jarek Walenty    R   
7    Joris van Wel       
8    Kevin van den Berg        MG
9    Konstantin Boetje    R   
10    Max Storm    R    MG
11    Nick de Hoop       
12    Nick Spronk    R   
13    Owen Dudok van Heel    R   
14    Quinten Olde Daalhuis        MG
15    Sarim Atif Malik    R    MG
16    Thomas Aanhaanen        MG
17    Thorran Penders        MG
18    Timo Sanders    R   
19           
           
    Race 9 Kartbaan Eefde: outdoor       
    Zaterdag 5 december 2020       
    18 karts, 27 plaatsen -  3 poules       
           
1    Allard Leidelmeijer        MG
2    Bas van der Hout    R   
3    Daan Eijsten       
4    Dion van Kooij    R   
5    Florian Schoenmakers    R   
6    Jarek Walenty    R   
7    Joris van Wel       
8    Kevin van den Berg        MG
9    Konstantin Boetje    R   
10    Max Storm    R    MG
11    Nick de Hoop       
12    Owen Dudok van Heel    R   
13    Quinten Olde Daalhuis        MG
14    Quinten Tibben       
15    Sarim Atif Malik    R    MG
16    Thomas Aanhaanen        MG
17    Thorran Penders        MG
18    Timo Sanders    R   
19           
           
    Race 10 IKM Middelburg: indoor       
    Zaterdag 19 december 2020       
    20 karts, 20 plaatsen       
           
1    Allard Leidelmeijer        MG
2    Bas van der Hout    R   
3    Dion van Kooij    R   
4    Florian Schoenmakers    R   
5    Jarek Walenty    R   
6    Joris van Wel       
7    Kevin van den Berg        MG
8    Konstantin Boetje    R   
9    Liam Bakker    R   
10    Max Storm    R    MG
11    Nick de Hoop       
12    Owen Dudok van Heel    R   
13    Quinten Olde Daalhuis        MG
14    Sarim Atif Malik    R    MG
15    Thomas Aanhaanen        MG
16    Thorran Penders        MG
17    Timo Sanders    R   
18           
           
    Race 11 Euro Indoor Karting Swalmen: indoor       
    Zaterdag 9 januari 2021       
    18 karts, 27 plaatsen - 3 poules       
           
1    Allard Leidelmeijer        MG
2    Bas van der Hout    R   
3    Dion van Kooij    R   
4    Florian Schoenmakers    R   
5    Jarek Walenty    R   
6    Joris van Wel       
7    Kevin van den Berg        MG
8    Konstantin Boetje    R   
9    Liam Bakker    R   
10    Max Storm    R    MG
11    Nick de Hoop       
12    Owen Dudok van Heel    R   
13    Quinten Olde Daalhuis        MG
14    Sarim Atif Malik    R    MG
15    Sem Janssen    R   
16    Thomas Aanhaanen        MG
17    Thorran Penders        MG
18    Timo Sanders    R   
19    Vince Hannink       
20           
           
           
    Race 12 Kartcentrum Lelystad: outdoor       
    Zaterdag 23 januari 2021       
    24 karts, 36 plaatsen - 3 poules       
           
1    Alec Hoogeveen    R   
2    Allard Leidelmeijer        MG
3    Bas van der Hout    R   
4    Bris Teske       
5    Daan Eijsten       
6    Dion van Kooij    R   
7    Florian Schoenmakers    R   
8    Jarek Walenty    R   
9    Jonas Daas    R   
10    Joris van Wel       
11    Kevin van den Berg        MG
12    Konstantin Boetje    R   
13    Liam Bakker    R   
14    Max Storm    R    MG
15    Nick de Hoop       
16    Owen Dudok van Heel       
17    Quinten Olde Daalhuis        MG
18    Sarim Atif Malik    R    MG
19    Thomas Aanhaanen        MG
20    Thorran Penders        MG
21    Timo Sanders    R   
22           
           
Like-us-on-facebook.png


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2020. Powered by Qbixx | Webservices