#1 24-12-2019 15:54:29

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 1,961

NKH 2020 - Plaatsingslijst per race

NKH-Tillotson-KNAF-cpoint.jpg       
       
NKH 2020 - Plaatsingslijst per race       
       
    Race 1 IKM Middelburg: indoor   
    Zaterdag 07 maart 2020   
    20 karts, 50 plaatsen
VERREDEN
       
    Race 2 Van der Ende Poeldijk: indoor   
    Zaterdag 28 maart 2020   
    20 karts, 50 plaatsen   
    Als gevolg van Corona virus is de race verzet naar zaterdag 27 juni   
       
1    Albert Bos    Master
2    Bastiaan Erends    Master
3    Brian Kroon   
4    Brian Plette    Master
5    Brian Smits    
6    Coen Boschman   
7    Daniel Rozanski   
8    David Mitrovic   
9    Debby Wolfs   
10    Dennis Aendekerk   
11    Dion de Goeij   
12    Eduardo Marques   
13    Erik van Noort   
14    Floris Groothuizen   
15    Frank van Noort   
16    Gerard van Langenvelde    Master
17    Irene Schaap    Master
18    James Garrett   
19    Jason Honders   
20    Jasper Boyce   
21    Jay Koster   
22    Julian Berendsen   
23    Justin van der Loo   
24    Keup Janssen   
25    Lars van Ravenswaaij   
26    Maddox Backus   
27    Marco Kolk    Master
28    Marvin Komduur   
29    Max van Laar   
30    Max van Raak   
31    Milko Mebus    Master
32    Niek de Graaf    Master
33    Robert van der Pluym   
34    Sem Kamphuis   
35    Stan Horden   
36    Steven Oldenziel    Master
37    Thijme Arends   
38    Tijmen van Wel   
39    Tim van der Heiden   
40    Vica Schledz   
41    Wim Smits    Master
42    Yolan Dierick   
43       
       
    Race 3 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 25 april 2020   
    20 karts, 50 plaatsen   
    Als gevolg van Corona virus is de race verzet naar zaterdag 8 of 15 augustus   
       
1    Admir Dzananovic   
2    Albert Bos   
3    Bastiaan Erends    Master
4    Bram Hagens   
5    Brian Kroon   
6    Brian Plette    Master
7    Brian Smits    
8    Coen Boschman   
9    David Mitrovic   
10    Debby Wolfs   
11    Dennis Aendekerk   
12    Dion de Goeij   
13    Eduardo Marques   
14    Floris Groothuizen   
15    Gerard van Langenvelde    Master
16    Irene Schaap    Master
17    Iwan de Vries   
18    Jason Honders   
19    Jasper Boyce   
20    Jay Koster   
21    Julian Berendsen   
22    Justin van der Loo   
23    Keup Janssen   
24    Lars van Ravenswaaij   
25    Luc Volker   
26    Maddox Backus   
27    Marco Kolk    Master
28    Marvin Komduur   
29    Matthijs Krul    Master
30    Max van Laar   
31    Milko Mebus    Master
32    Nemo de Vries   
33    Niek de Graaf    Master
34    Peter Eilander    Master
35    Ramon Stevelink   
36    Robert van der Pluym   
37    Sem Kamphuis   
38    Stan Horden   
39    Steven Oldenziel    Master
40    Thijme Arends   
41    Tijmen van Wel   
42    Tim van der Heiden   
43    Vica Schledz   
44    Vincent Meijsen   
45    Wim Smits    Master
46    Yolan Dierick   
47       
       
    Race 4 Euro Indoor Karting Swalmen: indoor   
    Zaterdag 23 mei 2020   
    18 karts, 45 plaatsen   
       
1    Albert Bos    Master
2    Admir Dzananovic   
3    Bart Verheijden    Master
4    Bastiaan Erends    Master
5    Brian Kroon   
6    Brian Plette    Master
7    Brian Smits    
8    Coen Boschman   
9    David Mitrovic   
10    Dean Hannink   
11    Debby Wolfs   
12    Dennis Aendekerk   
13    Dion de Goeij   
14    Eduardo Marques   
15    Erik van Noort   
16    Floris Groothuizen   
17    Frank van Noort   
18    Gerard van Langenvelde    Master
19    Irene Schaap    Master
20    Jason Honders   
21    Jasper Boyce   
22    Jay Koster   
23    Julian Berendsen   
24    Justin van der Loo   
25    Keup Janssen   
26    Lars van Ravenswaaij   
27    Maddox Backus   
28    Marvin Komduur   
29    Marco Kolk    Master
30    Max van Laar   
31    Milko Mebus    Master
32    Niek de Graaf    Master
33    Robert van der Pluym   
34    Sem Kamphuis   
35    Stan Horden   
36    Steven Oldenziel    Master
37    Thijme Arends   
38    Tijmen van Wel   
39    Tim van der Heiden   
40    Vica Schledz   
41    Vincent Meijsen   
42    Wim Smits    Master
43    Yolan Dierick   
44       

       
    Race 5 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 13 juni 2020   
    18 karts, 45 plaatsen   
       
1    Albert Bos    Master
2    Bastiaan Erends    Master
3    Bram Hagens   
4    Brian Kroon   
5    Brian Plette    Master
6    Brian Smits    
7    Coen Boschman   
8    David Mitrovic   
9    Debby Wolfs   
10    Dennis Aendekerk   
11    Dion de Goeij   
12    Eduardo Marques   
13    Erik van Noort   
14    Floris Groothuizen   
15    Frank van Noort   
16    Gerard van Langenvelde    Master
17    Irene Schaap    Master
18    Jason Honders   
19    Jasper Boyce   
20    Jay Koster   
21    Julian Berendsen   
22    Justin van der Loo   
23    Keup Janssen   
24    Lars van Ravenswaaij   
25    Maddox Backus   
26    Marco Kolk    Master
27    Marvin Komduur   
28    Matthijs Krul    Master
29    Max van Laar   
30    Milko Mebus    Master
31    Niek de Graaf    Master
32    Ricardo Vlieger    Master
33    Robert van der Pluym   
34    Sem Kamphuis   
35    Stan Horden   
36    Steven Oldenziel    Master
37    Thijme Arends   
38    Tijmen van Wel   
39    Tim van der Heiden   
40    Vica Schledz   
41    Vincent Meijsen   
42    Wim Smits    Master
43       
44       
       
    Race 6 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 18 juli 2020   
    20 karts, 50 plaatsen   
       
1    Albert Bos    Master
2    Bastiaan Erends    Master
3    Brian Kroon   
4    Brian Plette    Master
5    Brian Smits    
6    Coen Boschman   
7    David Mitrovic   
8    Debby Wolfs   
9    Dennis Aendekerk   
10    Dion de Goeij   
11    Eduardo Marques   
12    Erik van Noort   
13    Floris Groothuizen   
14    Frank Keers    Master
15    Frank van Noort   
16    Gerard van Langenvelde    Master
17    Irene Schaap    Master
18    Jason Honders   
19    Jasper Boyce   
20    Jay Koster   
21    Justin van der Loo   
22    Keup Janssen   
23    Lars van Ravenswaaij   
24    Maddox Backus   
25    Marco Kolk    Master
26    Marvin Komduur   
27    Max van Laar   
28    Milko Mebus    Master
29    Niek de Graaf    Master
30    Peter Eilander    Master
31    Ricardo Vlieger    Master
32    Robert van der Pluym   
33    Sem Kamphuis   
34    Stan Horden   
35    Steven Oldenziel    Master
36    Thijme Arends   
37    Tijmen van Wel   
38    Tim van der Heiden   
39    Vica Schledz   
40    Vincent Meijsen   
41    Wim Smits    Master
42    Yolan Dierick   
43       
       
    Race 7 Kart Centre Roosendaal (KCR) indoor   
    Zaterdag 29 augustus 2020   
    14 karts, 42 plaatsen - 6 poules - VOL GEBOEKT   
       
1    Albert Bos    Master
2    Bart Verheijden    Master
3    Bastiaan Erends    Master
4    Brian Kroon   
5    Brian Smits   
6    Coen Boschman   
7    David Mitrovic   
8    Debby Wolfs   
9    Dennis Aendekerk   
10    Dion de Goeij   
11    Eduardo Marques   
12    Erik van Noort   
13    Floris Groothuizen   
14    Frank van Noort   
15    Gerard van Langenvelde    Master
16    Irene Schaap    Master
17    Jason Honders   
18    Jasper Boyce   
19    Jay Koster   
20    Julian Berendsen   
21    Justin van der Loo   
22    Keup Janssen   
23    Lars van Ravenswaaij   
24    Maddox Backus   
25    Marco Kolk    Master
26    Marvin Komduur   
27    Max van Laar   
28    Milko Mebus    Master
29    Niek de Graaf    Master
30    Ricardo Vlieger    Master
31    Robert van der Pluym   
32    Sem Kamphuis   
33    Stan Horden   
34    Steven Oldenziel    Master
35    Thijme Arends   
36    Tijmen van Wel   
37    Tim van der Heiden   
38    Vica Schledz   
39    Vincent Meijsen   
40    Wim Smits    Master
41    Yolan Dierick   
42       
       
    Race 8 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 19 september 2020   
    18 karts, 45 plaatsen - VOL GEBOEKT   
       
1    Albert Bos    Master
2    Bart Verheijden    Master
3    Bastiaan Erends    Master
4    Bram Hagens   
5    Brian Kroon   
6    Brian Plette    Master
7    Brian Smits    
8    Coen Boschman   
9    David Mitrovic   
10    Debby Wolfs   
11    Dennis Aendekerk   
12    Dion de Goeij   
13    Eduardo Marques   
14    Erik van Noort   
15    Floris Groothuizen   
16    Frank Keers    Master
17    Frank van Noort   
18    Gerard van Langenvelde    Master
19    Irene Schaap    Master
20    Jason Honders   
21    Jasper Boyce   
22    Jay Koster   
23    Julian Berendsen   
24    Justin van der Loo   
25    Keup Janssen   
26    Lars van Ravenswaaij   
27    Maddox Backus   
28    Marco Kolk    Master
29    Marvin Komduur   
30    Matthijs Krul    Master
31    Max van Laar   
32    Milko Mebus    Master
33    Niek de Graaf    Master
34    Ricardo Vlieger    Master
35    Robert van der Pluym   
36    Sem Kamphuis   
37    Stan Horden   
38    Steven Oldenziel    Master
39    Thijme Arends   
40    Tijmen van Wel   
41    Tim van der Heiden   
42    Vica Schledz   
43    Vincent Meijsen   
44    Wim Smits    Master
45    Yolan Dierick   
       
    Race 9 Kartracing Groningen: indoor   
    Zaterdag 10 oktober 2020   
    18 karts, 45 plaatsen   
       
1    Albert Bos    Master
2    Bastiaan Erends    Master
3    Brian Kroon   
4    Brian Smits    
5    Coen Boschman   
6    David Mitrovic   
7    Debby Wolfs   
8    Dennis Aendekerk   
9    Dion de Goeij   
10    Eduardo Marques   
11    Erik van Noort   
12    Floris Groothuizen   
13    Frank van Noort   
14    Gerard van Langenvelde    Master
15    Irene Schaap    Master
16    Jason Honders   
17    Jasper Boyce   
18    Jay Koster   
19    Emma Krakeel   
20    Julian Berendsen   
21    Justin van der Loo   
22    Keup Janssen   
23    Lars van Ravenswaaij   
24    Maddox Backus   
25    Marco Kolk    Master
26    Marvin Komduur   
27    Max van Laar   
28    Milko Mebus    Master
29    Niek de Graaf    Master
30    Ricardo Vlieger    Master
31    Robert van der Pluym   
32    Sem Kamphuis   
33    Stan Horden   
34    Steven Oldenziel    Master
35    Thijme Arends   
36    Tijmen van Wel   
37    Tim van der Heiden   
38    Vica Schledz   
39    Vincent Meijsen   
40    Wim Smits    Master
41    Yolan Dierick   
42       
       
       
    Race 10 Kartbaan Oldenzaal: outdoor   
    Zaterdag 31 oktober 2020   
    20 karts, 50 plaatsen   
       
1    Albert Bos    Master
2    Bastiaan Erends    Master
3    Brian Kroon   
4    Brian Plette    Master
5    Brian Smits    
6    Coen Boschman   
7    David Mitrovic   
8    Debby Wolfs   
9    Dennis Aendekerk   
10    Dion de Goeij   
11    Eduardo Marques   
12    Erik van Noort   
13    Floris Groothuizen   
14    Frank van Noort   
15    Gerard van Langenvelde    Master
16    Irene Schaap    Master
17    Jason Honders   
18    Jasper Boyce   
19    Jay Koster   
20    Julian Berendsen   
21    Justin van der Loo   
22    Keup Janssen   
23    Lars van Ravenswaaij   
24    Maddox Backus   
25    Marco Kolk    Master
26    Marvin Komduur   
27    Matthijs Krul    Master
28    Max van Laar   
29    Milko Mebus    Master
30    Niek de Graaf    Master
31    Peter Eilander    Master
32    Ricardo Vlieger    Master
33    Robert van der Pluym   
34    Sem Kamphuis   
35    Stan Horden   
36    Steven Oldenziel    Master
37    Thijme Arends   
38    Tijmen van Wel   
39    Tim van der Heiden   
40    Vica Schledz   
41    Vincent Meijsen   
42    Wim Smits    Master
43    Yolan Dierick   
44       
       
    Race 11 Kartbaan Eefde: outdoor   
    Zaterdag 21 november 2020   
    18 karts, 45 plaatsen   
       
1    Albert Bos    Master
2    Bastiaan Erends    Master
3    Bram Hagens   
4    Brian Smits    
5    Coen Boschman   
6    David Mitrovic   
7    Debby Wolfs   
8    Dennis Aendekerk   
9    Dion de Goeij   
10    Eduardo Marques   
11    Erik van Noort   
12    Floris Groothuizen   
13    Frank van Noort   
14    Gerard van Langenvelde    Master
15    Irene Schaap    Master
16    Jason Honders   
17    Jasper Boyce   
18    Jay Koster   
19    Julian Berendsen   
20    Justin van der Loo   
21    Keup Janssen   
22    Lars van Ravenswaaij   
23    Maddox Backus   
24    Marco Kolk    Master
25    Marvin Komduur   
26    Matthijs Krul    Master
27    Max van Laar   
28    Milko Mebus    Master
29    Niek de Graaf    Master
30    Ricardo Vlieger    Master
31    Robert van der Pluym   
32    Sem Kamphuis   
33    Stan Horden   
34    Steven Oldenziel    Master
35    Thijme Arends   
36    Tijmen van Wel   
37    Tim van der Heiden   
38    Vica Schledz   
39    Vincent Meijsen   
40    Wim Smits    Master
41    Yolan Dierick   
42       
       
    Race 12 IKM Middelburg: indoor   
    Zaterdag 12 december 2020   
    20 karts, 50 plaatsen   
       
1    Albert Bos    Master
2    Bastiaan Erends    Master
3    Brian Kroon   
4    Brian Plette    Master
5    Coen Boschman   
6    David Mitrovic   
7    Debby Wolfs   
8    Dennis Aendekerk   
9    Dion de Goeij   
10    Eduardo Marques   
11    Erik van Noort   
12    Floris Groothuizen   
13    Frank van Noort   
14    Gerard van Langenvelde    Master
15    Irene Schaap    Master
16    Jason Honders   
17    Jasper Boyce   
18    Jay Koster   
19    Julian Berendsen   
20    Justin van der Loo   
21    Keup Janssen   
22    Lars van Ravenswaaij   
23    Maddox Backus   
24    Marco Kolk    Master
25    Marvin Komduur   
26    Max van Laar   
27    Milko Mebus    Master
28    Niek de Graaf    Master
29    Ricardo Vlieger    Master
30    Robert van der Pluym   
31    Sem Kamphuis   
32    Stan Horden   
33    Steven Oldenziel    Master
34    Thijme Arends   
35    Tijmen van Wel   
36    Tim van der Heiden   
37    Tim van Kol   
38    Vica Schledz   
39    Vincent Meijsen   
40    Wim Smits    Master
41       
       
Like-us-on-facebook.png


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2020. Powered by Qbixx | Webservices