#1 03-07-2019 16:05:59

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 1,899

INFORMATIE IAME SERIES NETHERLANDS-NK 2-Takt IAME 2019, Event 3 Genk

LogoIameNetherlands.pnglogo-nk-iame.png

Informatie IAME SERIES NETHERLANDS-NK 2-Takt IAME 2019, Event 3 Genk

IAME X30 is booming
We onvangen zoveel inschrijvingen voor event 3 Karting Genk op 20-21 juli, dat de klasse X30 Junior/X30 Cadet nu al 40 geplaatste rijders telt. Daardoor zullen we de klasse X30 Junior/X30 Cadet in Series gaan rijden.
Dit houdt in dat we zekerheidshalve twee tijdschema's hebben opgesteld die geplaatst worden als downloads op onze site www.nkiame.nl:
a) zonder series;
b) met series X30 Junior/X30 Cadet.

Vrijdagavond in Genk wordt daartoe na de administratieve controle - wanneer het zeker is dat er meer dan 36 rijders zullen starten - de loting voor de groepen verricht.
En wordt het bulletin met de inrichting van de wedstrijd uitgehangen.

We gaan er samen weer een kartfeest van maken.

Love Racing, Live Karting, Join IAME SERIES NETHERLANDS-NK IAME

De deelnemers per 16-07-2019

Klasse Mini Parilla
1    Arthur Vausort    815    B    Eurokarting
2    Dinand de Vos    853    NL   
3    Dylan Visser    851    NL    TK Racing
4    Emilien Allart    808    B   
5    Floris Nijhuis    838    NL   
6    Henk Vuik jr    811    NL    PDB Racing Team
7    Ian Qui    858    NL    PDB Racing Team
8    Jeroen Wiersma    810    NL   
9    Koen de Rooy    844    NL   
10    Luuk Taal    834    NL    WJS Racing
11    Mart Bult    806    NL    Bult Kartracing
12    Memphis Joren    899    NL    PDB Racing Team
13    Mitchell van Dijk    809    NL    OW Karting
14    Nils Lelaure    814    B    
15    Nout Bult    807    NL    Bult Kartracing
16    Patrice Kowaleski    854    B    RSD
17    Rene Lammers    877    NL    PDB Racing Team
18    Roberto Baas    881    NL    WJS Racing
19    Sacha van 't Pad Bosch    833    NL   
20    Sebastian Minns    847    GB    TK Racing
21    Sjoerd van den Munnikhof    839    NL    TK Racing
22    Thibauld Gelade    161    B    Eurokarting
23    Thibaut Ramaeckers        B    Eurokarting
24    Thomas Strauven    819    B    TS Racing

Class X30 Junior/X30 Cadet:
1    Andrea Pelini    198    B   
2    Angelo Meli    100    B   
3    Antonio Leite    106    BRA   
4    Bart Ploeg    114    NL    Bart Ploeg Racing Team
5    Benjamin Hovelacque    197    B    
6    Berend van der Burg    185    NL    KWM Racing
7    Dani Prins    118    NL    Ferry Smit Racing
8    Dani van Ruiten    159    NL    PDB Racing Team
9    Daniel Ligier    104    NL    PDB Racing Team
10    Dennis Bouman    193    NL    KWM Racing
11    Dinand Dokkum    116    NL    TK Racing
12    Dreke Janssen    131    NL    DFK
13    Dylan Bakker    128    NL    KWM Racing
14    Erwin Koole    106    NL    Vennink Kart Racing
15    Hendrik Kielstra    148    NL    TK Racing
16    Isabel Baas    181    NL    WJS Racing
17    Jarno Zopfi    180    NL    Vennink Kart Racing
18    Jayden Post    174    NL   
19    Job Bult    105    NL    Bult Kartracing
20    Julian Kamen    129    NL   
21    Kimmy Abraham    25    B    Dimokart
22    Laurens Steijger    115    NL    KWM Racing
23    Léon Koster    112    NL    SignMind Racing
24    Lucas Munsterman    103    NL    TK Racing
25    Mathias Focan    137    B    Eurokarting
26    Milan Kok    130    NL    TK Racing
27    Milan Wolbers    110    NL    SignMind Racing
28    Nathan Ottink    107    NL    PDB Racing Team
29    Nicolas Gouverneur    177    B    DFK
30    Olivan Fayt    126    B   
31    Riemer Blonk    149    NL    KWM Racing
32    Rocco de Heer    178    NL    SignMind Racing
33    Romuald Demelenne    44    NL   
34    Roy Stolze    154    NL    Kuijer Racing
35    Sam van Voskuilen    144    NL   
36    Senna van Soelen    124    NL    Keijzer Racing
37    Sita Vanmeert    140    B    P1 Racing
38    Tijs Kleinjan    134    NL    Vennink Kart Racing
39    Tristan Kroone    188    NL    PDB Racing Team
40    Victor Obarzanek    147    PL    Uniq Racing
41    Yani Stevenheydens    122    B    EGP Racing Team
42    Youri Bonte    157    NL    OW Karting

Class X30 Senior(Rookie)/X30 Master:
1    Alain Bazard    422        Master    B    Eurokarting
2    Beau Heijmans    245    R        NL    PDB Racing Team
3    Daan Steenman    268            NL    Steenman
4    Dennis Been    210    R        NL   
5    Domenique Kruyd Aneas    213    R        NL    KWM Racing Team
6    Enzo Leveque    223    R        B    Karting Loisirs Neuilly
7    Georgina Driessen    207    R        NL    P1 Racing
8    Griffin Boekaerts    247    R        B   
9    Jan Pieter Frijters    224    R        NL    Kart Shop Limburg
10    Jenna Staar    235    R        B    DFK
11    Jerzy Spinkiewicz    220    R        PL    Uniq Racing
12    Jim Ringelberg                NL    PDB Racing Team
13    Jort Coone    295    R        NL    Redeker Racing
14    Kevin Stehouwer    255            NL    Ferry Smit Racing
15    Liam Hezemans    282            NL   
16    Luca Nieuwenhuizen    280    R        NL    ERC Motorsport
17    Mark Smit    209            NL    Ferry Smit Racing
18    Martin Hebette    212    R        B   
19    Maxime Voorbraak    273            NL    PDB Racing Team
20    Mika Mathia    241            NL    PDB Racing Team
21    Nick Smit    205            NL    Ferry Smit Racing
22    Nicolas Chapelle    487        Master    B   
23    Nicolas Claes    231            B    P1 Racing
24    Nigel Verhaeren    221            B    DFK
25    Nina Pothof    203    R        NL    VK Racing
26    Quentin Henry    498        Master    B    Eurokarting
27    Simon Henrard    284            B   

Class X30 Super Shifter:
1    Cedric Collaers    704    B   
2    Darragh Adriaenssens    702    B    DFK
3    Dennys Vallons    706    B    DFK
4    Eric Hellemans    716    B    DFK
5    Frank Postema    744    NL    PDB Racing Team
6    Gilles Vandevoorde    712    B    DFK
7    Hughes de Schepper    789    B   
8    Jentsen Adriaenssens    750    B    DFK
9    Mickey Slotman    717    NL   
10    Ronan Waelbroeck    734    B    Eurokarting
11    Rowan Grinwis    777    NL    PDB Racing Team
12    Roy Bakker    701    NL   
13    Sam Claes    714    B    SLC
14    Sten Piirimagi    737    B    Eurokarting
15    Ted Monfils    766    NL    DFK
16    Thierry Delré    703    B    Delré Racing Team

BEKC Endurance Karting 4Teams
1    CTC Racing    217    B    IAME
2    Team Ouderdom    269    NL    IAME
3    Ecurie Gentlemen 1    429M    B    RM EVO
4    Ecurie Gentlemen 2    53    B    RM EVO
5    Ecurie Gentlemen 3    456M        RM14
6    FK Belgium SFP    11    B    RM14
7    GHB Racing    4    NL    RM EVO
8    GHK Karting Team    23    B    RM EVO
9    GNR    215    B    IAME
10    LRT - Yana Lenaerts    123    B    IAME
11    Maximiliaan de Graef    211    B    IAME
12    SFP Racing 1    33    B    RM EVO
13    SFP Racing 2    228    B    IAME
14    SLC Karting    214    B    IAME
15    Team Vos    218    B    RM EVO
16    VD Racing 1    6    B    RM EVO
17    VD Racing 3    5    B    RM EVO
18    VJS Racing    45    NL    RM14

Like-us-on-facebook-NK-IAME.png

IAMESERIESNETHERLANDS-nkiame-knaf.jpg


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2019. Powered by Qbixx | Webservices