#1 17-09-2019 17:07:16

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 1,940

Deelnemerslijst GK4 event 4 Mariembourg

GK4-KNAF-logo.jpg

De tweede seizoenshelft GK4 staat op het punt van beginnen. Volgende week zaterdag 28 en zondag 29 september gaan we een geweldig kartspektakel meemaken op de prachtige internationale kartrack van Karting des Fagnes in Mariembourg.
U bent natuurlijk van harte welkom om dit vierde event van het GK4 power concept met ons te beleven. Want dat is GK4, pure beleving.
We presenteren u graag de deelnemerslijst per 17-09-19.
De klasse X30 Senior is op dit moment vol geboekt met 36 rijders.
Inschrijven voor de diverse klassen kan via de link https://www.gk4kartseries.com/inschrijven/
Graag tot in Mariembourg.

BANNER-GK4-2019-Event-4.png

Klasse Formula Honda 9PK               
    Rijder    J/S/L    NR    Nat
1    Allard Leidelmeijer    J    112    NL
2    Amber Bouman    J    125    NL
3    Ayrton Berg    S    206    NL
4    Ayrton Willems    J    144    NL
5    Beer Bosschaart    J    155    NL
6    Brett Hilbrink    S    222    NL
7    Chris van der Wende    J    104    NL
8    Daan Vandoren    J    121    B
9    Douwe Roelofs     J    113    NL
10    Fabienne Kruyd Aneas     J    164    NL
11    Gian-Luca Heyrman    J    188    B
12    Iano Rossignol     J    118    B
13    Ismo van Riet    S    217    NL
14    Jill Wellens    S    204    B
15    Jordi van der Weide    S    219    NL
16    Jorne Kepers    S    215    NL
17    Kyano Wellens    J    166    B
18    Marco Pintens    J    109    B
19    Matteo Di Piazza    J    117    B
20    Mika Bison    J    114    NL
21    Mika Brouns    J    111    NL
22    Mika van de Scheur    J    199    NL
23    Nicola Schollaert    J    116    B
24    Niek van den Berge    J    107    NL
25    Ollie Meurs    J    105    NL
26    Roan van de Kerkhof    J    122    NL
27    Romy de Groote    J    110    B
28    Sonny Gevaert    J    115    B
29    Sophie van der Lubbe    J    127    NL
30    Steven Heppener    S    275    NL
31    Thorran Penders    J    108    NL
32    Tibo Vankrunkelsven    J    124    B
33    Wesley de Goeij    J    177    NL
34    Xander van Dalen    S    294    NL
35    Xilian Bonne    S    229    NL
               
Klasse Honda Cadet               
    Rijder    Rookie    NR    Nat
1    Bo Ahlrichs    R    10    NL
2    Finn Rossen    R    46    NL
3    Max van Hout        6    B
4    Morritz Nijhuis    R    99    NL
5    Nick Dechow    R    36    NL
6    Pepijn Steijger        23    NL
7    Sven van Veen    R    33    NL
8    Vinay Mahabir    R    9    NL
9    Wessel Swiebel    R    28    NL
10    Yinthe De Smet        22    B
               
Klasse Mini Parilla               
    Rijder    Rookie    NR    Nat
1    Arthur Hoang    R    898    B
2    Dinand de Vos        853    NL
3    Dylan Visser        851    NL
4    Emilien Allart    R    880    B
5    Emmanuel Delle Case    R    815    B
6    Floris Nijhuis    R    838    NL
7    Gilles Herman    R    849    B
8    Henk Vuik jr        811    NL
9    Jason Bralic    R    887    NL
10    Jason Markshausen         805    D
11    Joel Schouten    R    808    NL
12    Julian Jägers        825    NL
13    Koen de Rooy    R    844    NL
14    Lars Vennink        826    NL
15    Liam Gulpen    R    812    NL
16    Luuk Taal    R    834    NL
17    Mark de Bruijn         867    NL
18    Mattiz Meerschaut    R    872    B
19    Mitchell van Dijk    R    809    NL
20    Nick Fieten    R    821    NL
21    Nicklas van Tilburgh     R    888    NL
22    Rene Lammers        877    NL
23    Roberto Baas    R    881    NL
24    Rocco Coronel    R    823    NL
25    Sacha van 't Pad Bosch        833    NL
26    Sjoerd van den Munnikhof    R    839    NL
27    Thibauld Gelade        161    B
28    Thibaut Ramaekers        829    B
               
Klasse X30 Cadet / X30 Junior Nationaal               
    Rijder    Sub Cadet    NR    Nat
1    Binck Bloemen        155    NL
2    Daniel Ligier        190    NL
3    Dennis Bouman        193    NL
4    Domenique Kruyd Aneas        113    NL
5    Dylan Bakker    C    128    NL
6    Griffin Hinwiset    C    140    B
7    Guusje van Gorp        166    NL
8    Ilona van der Lubbe        108    NL
9    Isabella Baas        181    NL
10    Jim van Ameijden        195    NL
11    Jules Vanhulle    C    151    B
12    Kim van den Bos        133    NL
13    Loyc Huys        198    B
14    Mathias Heijninck        127    B
15    Mauro Polderman    C    199    NL
16    Mijntje Koerts    C         NL
17    Mike Dijkgraaf        109    NL
18    Nick Ho        118    NL
19    Nigel Hendricks    C    158    NL
20    Quinten de Wit        142    NL
21    Riemer Blonk    C    149    NL
22    Romuald Demelenne    C    44    B
23    Sam Leruth        167    B
24    Senna van Soelen        124    NL
25    Senne Defoort        111    B
26    Vica Schledz         145    NL
27    Vladimir Konstantinov        160    UA
               
Klasse X30 Junior               
    Rijder        NR    Nat
1    Angelo Meli        100    B
2    Axel van den Berg        123    NL
3    Berend van der Burg        185    NL
4    Daniel Ligier        190    NL
5    Delano Wellens        112    B
6    Dréke Janssen         131    NL
7    Floris Koster        125    NL
8    Ginelo Kooijman        120    NL
9    Jayden Post        174    NL
10    Julian Kamen        129    NL
11    Kimmy Abraham        125    B
12    Lucas Taelman        155    B
13    Luuk Neessen        175    NL
14    Manon Giraudeau        194    B
15    Mathias Focan        137    B
16    Nicolas Goeverneur        177    B
17    Roy Stolze        154    NL
18    Sam van Voskuilen        144    NL
19    Tristan Kroone        188    NL
20    Wout de Ridder        152    B
21    Youri Bonte        157    NL
               
Klasse X30 Senior               
    Rijder    Rookie    NR    Nat
1    Anthony Beeckman        229    B
2    Anthony Moonen        261    B
3    Axl Verlinde    R     252    B
4    Daan Steenman        268    NL
5    David Jacobs        236    B
6    Domenique Kruyd Aneas    R     213    NL
7    Georgina Driessen    R     207    NL
8    Ian Verschoor    R     217    NL
9    Ine Vanderplasschen        251    B
10    Jari van der Linden    R     245    B
11    Jasper de Brouwer        274    NL
12    Jenna Staar    R     235    B
13    Liam Hezemans        282    NL
14    Lien Raeymakers    R     215    B
15    Louis Fenijn        272    NL
16    Lucas Munsterman    R     228    NL
17    Maarten Raeymakers    R     255    B
18    Matthieu Delbauf    R     220    B
19    Max van Laere    R     204    B
20    Max Wolf    R     281    NL
21    Maxime Voorbraak        273    NL
22    Maximiliaan de Graef    R     211    B
23    Mika Mathia        241    NL
24    Milo Ligtelijn        219    NL
25    Nina Pothof    R     203    NL
26    Noa Mengal    R     288    B
27    Roy Bergman        239    NL
28    Shay Hasselbaink        287    NL
29    Simon Henrard        284    B
30    Stephan Polderman    R          B
31    Stijn van der Hof        216    NL
32    Tomas de Backer        244    B
33    Vincent Rua    R     259    B
34    Yentl van Thielen        214    B
               
Klasse Rotax Max Senior/Master               
    Rijder    Master    NR    Nat
1    Bjorn van Gerwen        4    NL
2    Guy van Thielen    Master    17    B
3    Hugues Vandecandelaere        13    B
4    Jean Pierre Broothaerts    Master    265    B
5    Jérôme Semal        34    B
6    Nienke Boerema        81    NL
7    Steeve Hansoulle        55    B
8    Thomas Decrolier    Master    299    B
9    Wilfred Schotpoort        7    NL
               
Klasse Open Schakel-Master               
    Rijder    Master    NR    Nat
1    David van den Abeele        134    B
2    Dennys Vallons        706    B
3    Eric Hellemans        716    B
4    Filip Wojtowicz        735    B
5    Joell             B
6    Kenny van Gaalen        104    NL
7    Peter Vanderloock        777    B
8    Ronan Waelbroeck        734    B
9    Silvain Kapusi    Master    446M    B
10    Tobias Rabeling        110    NL

Like-us-on-facebook-GK4.png


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2020. Powered by Qbixx | Webservices