#1 21-01-2021 20:19:12

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 2,176

NKH plaatsingslijsten per race 2024

NKH-NKH-4-TEAMS-officieel-met-BRKC.jpg

Race 1 Kartbaan Oldenzaal - outdoor
    Zaterdag 23 maart 2024
    22 karts, 55 plaatsen - 5 poules

1    Alex Fang
2    Amber Ebbers
3    Bas van der Hout
4    Brian Smits
5    Dannick Eljon
6    Dave Penders
7    Debby Wolfs
8    Dion de Goeij
9    Dirk Ahrens
10    Elson Kock
11    Enrico de Wit
12    Eric Bonel
13    Erik van Noort
14    Florian Schoenmakers
15    Floris Groothuizen
16    Frank van Noort
17    Irene Schaap
18    Jamie Hulsman
19    Jasper Boyce
20    Jay Koster
21    Jose Vicente Gil
22    Joshua ten Wolde
23    Jostein Scheffer
24    Julius Fluit
25    Klaas Jan de Boer
26    Luc Fölker
27    Luca Simons
28    Lukas van den Heijkant
29    Luqa Kelders
30    Luuk Aelbers
31    Marvin Komduur
32    Nelson Berghuis
33    Noël van Voornveld
34    Owen Vredeveldt
35    Pablo Jose Sismonde Chacon
36    Quinten Tibben
37    Rafal Wloch
38    Rens Kooistra
39    Rick Mulder
40    Robin Wetterling
41    Sam Boerma
42    Shawn Croes
43    Stan Horden
44    Thijs Lamsma
45    Thorran Penders
46    Tijs Aelbers
47    Wim Smits
48    Yannick Moorman
49    Xavier Zandbergen
50   

Race 2 Adventure Eefde - outdoor   
    Zaterdag 20 april 2024
20 karts, 50 plaatsen - 5 poules

1.    Adriaan Berkers
2.    Alex Fang
3.    Amber Ebbers
4.    Bas van der Hout
5.    Brian Smits
6.    Dave Penders
7.    Dannick Eljon
8.    Debby Wolfs
9.    Dion de Goeij
10.    Edyta Wachulik
11.    Elson Kock
12.    Eric Bonel
13.    Erik van Noort
14.    Florian Schoenmakers
15.    Floris Groothuizen
16.    Frank van Noort
17.    Irene Schaap
18.    James Garrett
19.    Jamie Hulsman
20.    Jasper Boyce
21.    Jay Koster
22.    Jose Vicente Gil
23.    Joshua ten Wolde
24.    Julius Fluit
25.    Ken Boyce
26.    Klaas Jan de Boer
27.    Luc Fölker
28.    Luca Simons
29.    Lukas van den Heijkant
30.    Luqa Kelders
31.    Luuk Aelbers
32.    Marvin Komduur
33.    Noël van Voornveld
34.    Owen Vredeveldt
35.    Pablo Jose Sismonde Chacon
36.    Quinten Tibben
37.    Rafal Wloch
38.    Rens Kooistra
39.    Rick Mulder
40.    Sam Boerma
41.    Shawn Croes
42.    Thies Wibbelink
43.    Thijs Lamsma
44.    Thorran Penders
45.    Tijs Aelbers
46.    Timo Sanders
47.    Tseard van der Ploeg
48.    Wim Smits
49.    Yannick Moorman
50.    Xavier Zandbergen
   
Race 3 Kartbaan Oldenzaal - outdoor
    Zaterdag 18 mei 2024
    22 karts, 55 plaatsen - 5 poules

1.    Adriaan Berkers
2.    Alex Fang
3.    Amber Ebbers
4.    Bas van der Hout
5.    Brian Smits
6.    Dannick Eljon
7.    Dave Penders
8.    Debby Wolfs
9.    Dion de Goeij
10.    Elson Kock
11.    Eric Bonel
12.    Erik van Noort
13.    Florian Schoenmakers
14.    Floris Groothuizen
15.    Frank van Noort
16.    Irene Schaap
17.    James Garrett
18.    Jamie Hulsman
19.    Jasper Boyce
20.    Jay Koster
21.    Jose Vicente Gil
22.    Joshua ten Wolde
23.    Jostein Scheffer
24.    Kaj de Bruin
25.    Ken Boyce
26.    Klaas Jan de Boer
27.    Luc Fölker
28.    Lukas van den Heijkant
29.    Luuk Aelbers
30.    Marvin Komduur
31.    Owen Vredeveldt
32.    Pablo Jose Sismonde Chacon
33.    Rafal Wloch
34.    Remco Bakker
35.    Rick Mulder
36.    Rick ten Elshof
37.    Robin Wetterling
38.    Sam Boerma
39.    Shawn Croes
40.    Thomas Ronhaar
41.    Thorran Penders
42.    Tijs Aelbers
43.    Timo Sanders
44.    Tseard van der Ploeg
45.    Wim Ronhaar
46.    Wim Smits
47.    Yannick Moorman
48.    Xavier Zandbergen
49.   

Race 4 Kartracing Groningen - indoor
    Zaterdag 8 juni 2024
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules

1.    Adriaan Berkers
2.    Alex Fang
3.    Amber Ebbers
4.    Bas van der Hout
5.    Brian Smits
6.    Dannick Eljon
7.    Debby Wolfs
8.    Dion de Goeij
9.    Elson Kock
10.    Erik Duijn
11.    Erik van Noort
12.    Florian Schoenmakers
13.    Floris Groothuizen
14.    Frank van Noort
15.    Irene Schaap
16.    Jasper Boyce
17.    Jose Vicente Gil
18.    Klaas Jan de Boer
19.    Luca Simons
20.    Lukas van den Heijkant
21.    Luqa Kelders
22.    Luuk Aelbers
23.    Marvin Komduur
24.    Micah Teplier Stronczek
25.    Noel van Voornveld
26.    Owen Vredeveldt
27.    Pablo Jose Sismonde Chacon
28.    Rafal Wloch
29.    Rick Mulder
30.    Rick ten Elshof
31.    Sam Boerma
32.    Shawn Croes
33.    Thijs Doornbos
34.    Tijs Aelbers
35.    Wim Smits
36.   

Race 5 Karting des Fagnes Mariembourg (B) – outdoor Full Track   
    Zaterdag 29 juni 2024   
40 karts, 80 plaatsen - 4 poules

1.    Adriaan Berkers
2.    Alex Fang
3.    Amber Ebbers
4.    Anthony Vrolijk
5.    Brian Smits
6.    Dave Penders
7.    Debby Wolfs
8.    Dion de Goeij
9.    Eric Bonel
10.    Florian Schoenmakers
11.    Floris Groothuizen
12.    Irene Schaap
13.    James Garrett
14.    Jamie Hulsman
15.    Jay Koster
16.    Jose Vicente Gil
17.    Joshua ten Wolde
18.    Ken Boyce
19.    Klaas Jan de Boer
20.    Lucas Jonkers
21.    Lukas van den Heijkant
22.    Luuk Aelbers
23.    Marvin Komduur
24.    Pablo Jose Sismonde Chacon
25.    Quinten Tibben
26.    Rafal Wloch
27.    Remco Bakker
28.    Rens Kooistra
29.    Rick Mulder
30.    Rick ten Elshof
31.    Sam Boerma
32.    Shawn Croes
33.    Stan Horden
34.    Thorran Penders
35.    Tijs Aelbers
36.    Timo Sanders
37.    Tseard van der Ploeg
38.    Wim Smits
39.    Yannick Moorman
40.   

Race 6 Karting Zeeland Middelburg - indoor   
    Zaterdag 20 juli 2024   
22    karts, 55 plaatsen - 5 poules

1.    Adriaan Berkers
2.    Bas van der Hout
3.    Amber Ebbers
4.    Bas van der Hout
5.    Brian Smits
6.    Debby Wolfs
7.    Dion de Goeij
8.    Florian Schoenmakers
9.    Floris Groothuizen
10.    Irene Schaap
11.    Jay Koster
12.    Jose Vicente Gil
13.    Klaas Jan de Boer
14.    Luca Simons
15.    Luuk Aelbers
16.    Marvin Komduur
17.    Pablo Jose Sismonde Chacon
18.    Quinten Tibben
19.    Rafal Wloch
20.    Rick Mulder
21.    Rick ten Elshof
22.    Sam Boerma
23.    Shawn Croes
24.    Stan Horden
25.    Thies Wibbelink
26.    Tijs Aelbers
27.    Timo Sanders
28.    Tseard van der Ploeg
29.    Wim Smits
30.   

Race 7 Karting Zeeland Middelburg - indoor   
    Zaterdag 17 augustus 2024   
23    karts, 55 plaatsen - 5 poules

1.    Adriaan Berkers
2.    Alex Fang
3.    Amber Ebbers
4.    Bas van der Hout
5.    Brian Smits
6.    Debby Wolfs
7.    Dion de Goeij
8.    Floris Groothuizen
9.    Irene Schaap
10.    Jay Koster
11.    Jose Vicente Gil
12.    Klaas Jan de Boer
13.    Luca Simons
14.    Lukas van den Heijkant
15.    Luuk Aelbers
16.    Marvin Komduur
17.    Pablo Jose Sismonde Chacon
18.    Quinten Tibben
19.    Rafal Wloch
20.    Rick Mulder
21.    Rick ten Elshof
22.    Sam Boerma
23.    Shawn Croes
24.    Thies Wibbelink
25.    Tijs Aelbers
26.    Timo Sanders
27.    Tseard van der Ploeg
28.    Wim Smits
29.   

Race 8 Kartracing Groningen - indoor
    Zaterdag 14 september 2024
    18 karts, 45 plaatsen - 5 poules

1.    Adriaan Berkers
2.    Alex Fang
3.    Amber Ebbers
4.    Bas van der Hout
5.    Brian Smits
6.    Dion de Goeij
7.    Florian Schoenmakers
8.    Floris Groothuizen
9.    Irene Schaap
10.    Jay Koster
11.    Jose Vicente Gil
12.    Jostein Scheffer
13.    Klaas Jan de Boer
14.    Luca Simons
15.    Lukas van den Heijkant
16.    Luuk Aelbers
17.    Marvin Komduur
18.    Pablo Jose Sismonde Chacon
19.    Quinten Tibben
20.    Rafal Wloch
21.    Rens Kooistra
22.    Rick Mulder
23.    Rick ten Elshof
24.    Sam Boerma
25.    Shawn Croes
26.    Tijs Aelbers
27.    Timo Sanders
28.    Tseard van der Ploeg
29.    Wim Smits
30.   

Race 9 Karting des Fagnes Mariembourg (B) – outdoor Full Track   
    Zaterdag 5 oktober 2024   
40 karts, 80 plaatsen - 4 poules

1.    Adriaan Berkers
2.    Alex Fang
3.    Amber Ebbers
4.    Bas van der Hout
5.    Brian Smits
6.    Dave Penders
7.    Debby Wolfs
8.    Dion de Goeij
9.    Eric Bonel
10.    Erik van Noort
11.    Florian Schoenmakers
12.    Floris Groothuizen
13.    Frank van Noort
14.    Irene Schaap
15.    Jamie Hulsman
16.    Jay Koster
17.    Jose Vicente Gil
18.    Joshua ten Wolde
19.    Jostein Scheffer
20.    Klaas Jan de Boer
21.    Luca Simons
22.    Lukas van den Heijkant
23.    Luuk Aelbers
24.    Marvin Komduur
25.    Pablo Jose Sismonde Chacon
26.    Quinten Tibben
27.    Rafal Wloch
28.    Rick Mulder
29.    Rick ten Elshof
30.    Sam Boerma
31.    Shawn Croes
32.    Thorran Penders
33.    Tijs Aelbers
34.    Timo Sanders
35.    Tseard van der Ploeg
36.    Wim Smits
37.   

Race 10 Kartbaan Oldenzaal - outdoor
    Zaterdag 9 november 2024
22 karts, 55 plaatsen - 5 poules

1.    Adriaan Berkers
2.    Alex Fang
3.    Amber Ebbers
4.    Bas van der Hout
5.    Brian Smits
6.    Dave Penders
7.    Debby Wolfs
8.    Dion de Goeij
9.    Eric Bonel
10.    Florian Schoenmakers
11.    Floris Groothuizen
12.    Irene Schaap
13.    Jamie Hulsman
14.    Jay Koster
15.    Jose Vicente Gil
16.    Joshua ten Wolde
17.    Jostein Scheffer
18.    Klaas Jan de Boer
19.    Luca Simons
20.    Lukas van den Heijkant
21.    Luuk Aelbers
22.    Marvin Komduur
23.    Pablo Jose Sismonde Chacon
24.    Quinten Tibben
25.    Rafal Wloch
26.    Rick Mulder
27.    Rick ten Elshof
28.    Sam Boerma
29.    Shawn Croes
30.    Stan Horden
31.    Thorran Penders
32.    Tijs Aelbers
33.    Timo Sanders
34.    Tseard van der Ploeg
35.    Wim Smits
36.   

Race 11 Karting Genk – outdoor Full Track
    Zondag 01 december 2024
40 karts, 80 plaatsen - 4 poules

1.    Adriaan Berkers
2.    Alex Fang
3.    Amber Ebbers
4.    Bas van der Hout
5.    Brian Smits
6.    Dave Penders
7.    Debby Wolfs
8.    Dion de Goeij
9.    Eric Bonel
10.    Florian Schoenmakers
11.    Floris Groothuizen
12.    Irene Schaap
13.    Jamie Hulsman
14.    Jay Koster
15.    Jose Vicente Gil
16.    Joshua ten Wolde
17.    Jostein Scheffer
18.    Klaas Jan de Boer
19.    Levi van Straaten
20.    Luca Simons
21.    Lukas van den Heijkant
22.    Luuk Aelbers
23.    Marvin Komduur
24.    Pablo Jose Sismonde Chacon
25.    Quinten Tibben
26.    Rafal Wloch
27.    Rens Kooistra
28.    Rick Mulder
29.    Rick ten Elshof
30.    Sam Boerma
31.    Samuel Klaren
32.    Shawn Croes
33.    Stan Horden
34.    Thomas Klaren
35.    Thorran Penders
36.    Tijs Aelbers
37.    Timo Sanders
38.    Tseard van der Ploeg
39.    Wim Smits
40.   

Race 12 Adventure Eefde - outdoor   
    Zaterdag 14 december 2024
    20 karts, 50 plaatsen - 5 poules

1.    Adriaan Berkers
2.    Bas van der Hout
3.    Amber Ebbers
4.    Bas van der Hout
5.    Brian Smits
6.    Dave Penders
7.    Debby Wolfs
8.    Dion de Goeij
9.    Eric Bonel
10.    Florian Schoenmakers
11.    Floris Groothuizen
12.    Irene Schaap
13.    Jamie Hulsman
14.    Jay Koster
15.    Jose Vicente Gil
16.    Joshua ten Wolde
17.    Klaas Jan de Boer
18.    Luca Simons
19.    Lukas van den Heijkant
20.    Luuk Aelbers
21.    Marvin Komduur
22.    Pablo Jose Sismonde Chacon
23.    Quinten Tibben
24.    Rafal Wloch
25.    Rick Mulder
26.    Rick ten Elshof
27.    Sam Boerma
28.    Shawn Croes
29.    Thorran Penders
30.    Tijs Aelbers
31.    Timo Sanders
32.    Tseard van der Ploeg
33.    Wim Smits
34.   

NKH-like-us-on-facebook-2.png


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2024. Powered by Qbixx | Webservices